Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 серпня, 23:16:30

Лідія Падалка: "Актуальним завданням є відновлення взаємовигідної співпраці з роботодавцями для працевлаштування безробітних громадян"

24.06.2021   12:45Агенцiя

Про підсумки діяльності протягом І півріччя 2021 року та основні завдання на найближчу перспективу йшлося на виїзній нараді обласної служби зайнятості, що відбулася 22 червня на базі Ніжинської міськрайонної філії Чернігівського обласного центру зайнятості.

руки

руки

Участь у заході взяли директор та заступник директора обласного центру зайнятості, директори та заступники директорів – начальники відділів надання соціальних послуг Ніжинської міськрайонної, Борзнянської, Бахмацької, Носівської, Бобровицької та Козелецької районних філій.

За словами директора Чернігівського обласного центру зайнятості Лідії Падалки, в першому півріччі 2021 року економіка та ринок праці області відчували наслідки минулорічних локдаунів, розриву традиційних партнерських зв’язків та обмежену потребу в робочій силі.

З послабленням карантинних обмежень роботодавці поступово відновлюють діяльність та починають шукати персонал. Проте в базі даних обласної служби зайнятості в І півріччі 2021 року налічувалося менше вакансій, ніж протягом відповідного періоду торік. Отже, наразі актуальним завданням є відновлення взаємовигідної співпраці з роботодавцями та збільшення кількості вакансій.

Служба зайнятості пропонує роботодавцям скористатися програмами фінансової підтримки. Відтак, цього року компенсацію єдиного соціального внеску за працевлаштування безробітних на нові робочі місця отримали 25 роботодавців,  допомогу по частковому безробіттю на період простою – 7.

Перед керівниками структурних підрозділів Лідія Падалка також поставила завдання налагодити ефективну взаємодію з територіальними громадами. Задля цього активно проводити виїзні заходи. Це дасть змогу охопити послугами служби зайнятості якомога більше місцевих жителів та роботодавців.

За оперативними даними з початку 2021 року обласною службою зайнятості взято на облік 12,7 тис. безробітних громадян, що майже на 20% менше, ніж торік. За сприяння служби працевлаштовано 5 тис. безробітних, що на 10% більше, ніж за відповідний період минулого року. Зі збільшенням бази вакансій у службі зайнятості очікують на швидке повернення безробітних до праці. Тому Лідія Падалка наголосила на потребі якісного проведення мотиваційних тренінгів та профвідбору для безробітних і оперативного направлення на вільні робочі місця шукачів роботи. «Швидке та ефективне працевлаштування громадян сьогодні залишається головним нашим пріоритетом», - сказала вона.

Учасники наради відвідали ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Метекол», яке спеціалізується та розробці та виробництві медичної техніки і технічних засобів навчання, та обговорили шляхи подальшої співпраці.

Останні новини Чернігівщини

Володимир Зеленський призначив нового голову Чернігівської ОДА 14:08

Президент України Володимир Зеленський призначив головою Чернігівської обласної державної адміністрації В’ячеслава Чауса.

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 13:23

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Пам’ятаємо про важливість вакцинації проти COVID-19

Пам’ятаємо про важливість вакцинації проти COVID-19 13:21

Вже не для кого не секрет, що людству доведеться жити із коронавірусною інфекцією тривалий час.

У пункті пропуску «Сеньківка» прикордонники виявили наркотичну речовину

У пункті пропуску «Сеньківка» прикордонники виявили наркотичну речовину 13:16

Сьогодні, близько опівночі, в пункті пропуску «Сеньківка» прикордонники відділу «Гірськ» Чернігівського загону спільно із співробітниками митної служби виявили іноземця, який намагався перемістити через кордон наркотичну речовину рослинного походження.

У Срібнянській громаді збирають ідеї проєктів для реалізації стратегії розвитку

У Срібнянській громаді збирають ідеї проєктів для реалізації стратегії розвитку 13:11

Срібнянська громада вийшла на фінішну пряму у процесі розробки стратегії розвитку до 2027 року. Наразі Робоча група визначила матрицю цілей стратегії та збирає проєктні ідеї для її реалізації стратегії.