Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 серпня, 23:16:09

Прилуки: перше засідання конкурсної комісії

24.06.2021   10:52Агенцiя

23 червня в сесійній залі Прилуцької міської ради відбулося перше засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на зайняття посади директора Прилуцької міської центральної бібліотеки ім. Л.Забашти.

У ході роботи секретар конкурсної комісії Мовчан Катерина Володимирівна, начальник відділу культури і туризму Прилуцької міської ради, призначена рішенням виконавчого комітету міської ради від 08 червня 2021 року №182, ознайомила членів комісії з порядком денним:

Про обрання голови конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на посаду директора Прилуцької міської центральної бібліотеки ім. Л.Забашти.

Про розгляд документів, поданих кандидатом на посаду директора Прилуцької міської центральної бібліотеки ім. Л.Забашти.

Про визначення дати другого засідання комісії.

За результатами засідання ухвалені рішення:

    Обрати головою конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на посаду Прилуцької міської центральної бібліотеки ім. Л.Забашти Касьян Юлію Миколаївну;

    Визнати документи, подані Зубко Людмилою Іванівною такими, що відповідають кваліфікаційним вимогам та допустити Зубко Л.І. до участі у конкурсі на посаду директора Прилуцької міської центральної бібліотеки ім. Л.Забашти.

    Провести друге засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на посаду директора Прилуцької міської центральної бібліотеки ім. Л.Забашти 30 червня 2021 року о 09.00 у сесійній залі міської ради; визначити регламент заслуховування публічної презентації проекту програми розвитку закладу на п’ять років – до 15 хвилин, проведення співбесіди з кандидатом на посаду директора Прилуцької міської центральної бібліотеки ім. Л.Забашти - до 7 хвилин.

За інформацією відділу культури і туризму Прилуцької міської ради

Останні новини Чернігівщини

Володимир Зеленський призначив нового голову Чернігівської ОДА 14:08

Президент України Володимир Зеленський призначив головою Чернігівської обласної державної адміністрації В’ячеслава Чауса.

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 13:23

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Пам’ятаємо про важливість вакцинації проти COVID-19

Пам’ятаємо про важливість вакцинації проти COVID-19 13:21

Вже не для кого не секрет, що людству доведеться жити із коронавірусною інфекцією тривалий час.

У пункті пропуску «Сеньківка» прикордонники виявили наркотичну речовину

У пункті пропуску «Сеньківка» прикордонники виявили наркотичну речовину 13:16

Сьогодні, близько опівночі, в пункті пропуску «Сеньківка» прикордонники відділу «Гірськ» Чернігівського загону спільно із співробітниками митної служби виявили іноземця, який намагався перемістити через кордон наркотичну речовину рослинного походження.

У Срібнянській громаді збирають ідеї проєктів для реалізації стратегії розвитку

У Срібнянській громаді збирають ідеї проєктів для реалізації стратегії розвитку 13:11

Срібнянська громада вийшла на фінішну пряму у процесі розробки стратегії розвитку до 2027 року. Наразі Робоча група визначила матрицю цілей стратегії та збирає проєктні ідеї для її реалізації стратегії.