Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 серпня, 23:07:34

Для вдосконалення системи перевезень громадським транспортом у Чернігові проводять наукове дослідження

23.06.2021   10:00Агенцiя

У Чернігові з метою вдосконалення системи міських пасажирських перевезень проводять наукове дослідження, замовником якого є міське управління ЖКГ, а виконавцем – Чернігівська Політехніка.

Перший етап цього дослідження - фіксацію пасажиропотоку - здійснили 16 та 17 червня. Молодих людей, які записували дані про посадку і висадку пасажирів протягом усього рейсу на кожному маршруті, у ці дні в громадському транспорті нашого міста міг побачити кожен.

За словами керівника науково-дослідної роботи доцента НУ "Чернігівська Політехніка" Артема Тарасенка, проведені дослідження дозволять суттєво покращити пасажироперевезення в Чернігові.

Перший етап дослідження – це підрахунок загального пасажиропотоку. Наступний етап – це опитування серед пасажирів про маршрути, якими вони найчастіше користуються, райони, які відвідують, а також загальну задоволеність міським транспортом.

На основі реалізованих досліджень буде складедена техніко-економічна характеристика старих маршрутів та розроблені нові маршрути, з урахуванням міського пасажиропотоку. Також ми маємо на меті створити інтерактивну модель, спеціальну комп’ютерну програму, яка буде симулювати перевезення пасажирів. Саме за допомогою інтерактивної моделі ми зможемо зрозуміти, які нові маршрути потрібні місту, а також який тип транспорту і якої місткості використовувати на тому чи іншому маршруті, - резюмував Артем Тарасенко.  

Варто відзначити, що таке дослідження у Чернігові проводять удруге. Перше було навесні 2013 року. Тоді Чернігівська Політехніка опублікувала монографію з усіма даними і пропозиціями щодо нової мережі. Ці рекомендації впровадили частково - зокрема, створили 11-й тролейбусний маршрут і відновили 9-й, об’єднавши його з другим. А також - запустили маршрут 9А.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Володимир Зеленський призначив нового голову Чернігівської ОДА 14:08

Президент України Володимир Зеленський призначив головою Чернігівської обласної державної адміністрації В’ячеслава Чауса.

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 13:23

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Пам’ятаємо про важливість вакцинації проти COVID-19

Пам’ятаємо про важливість вакцинації проти COVID-19 13:21

Вже не для кого не секрет, що людству доведеться жити із коронавірусною інфекцією тривалий час.

У пункті пропуску «Сеньківка» прикордонники виявили наркотичну речовину

У пункті пропуску «Сеньківка» прикордонники виявили наркотичну речовину 13:16

Сьогодні, близько опівночі, в пункті пропуску «Сеньківка» прикордонники відділу «Гірськ» Чернігівського загону спільно із співробітниками митної служби виявили іноземця, який намагався перемістити через кордон наркотичну речовину рослинного походження.

У Срібнянській громаді збирають ідеї проєктів для реалізації стратегії розвитку

У Срібнянській громаді збирають ідеї проєктів для реалізації стратегії розвитку 13:11

Срібнянська громада вийшла на фінішну пряму у процесі розробки стратегії розвитку до 2027 року. Наразі Робоча група визначила матрицю цілей стратегії та збирає проєктні ідеї для її реалізації стратегії.