За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 406 осіб
За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 22 червня в області першою та другою дозою щеплено 52 870 людей.
З них:
– вакциною AstraZeneca – 22 224 (17 999 перша доза + 4225 друга);
– вакциною CoronaVac – 16 048 (14 079 перша доза + 1969 друга);
– вакциною Comirnaty (Pfizer-BioNTech) – 14 598 (12265 перша доза + 2 333 друга).
За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 406 осіб, з них:
– вакциною AstraZeneca – 10 (друга доза);
– вакциною CoronaVac – 396 (перша доза) представників критично важливих структур, маломобільних груп, їхніх опікунів, ПЕК, охочих з листка очікування додатку «Дія».
Останні новини Чернігівщини
ТОП 5 послуг для людей з інвалідністю від служби зайнятості 08:55
Протягом січня-листопада 2025 року послугами Чернігівської обласної служби скористалися понад 1,3 тис. людей з інвалідністю.
До суду направлено справу трьох російських командирів, причетних до загибелі 20 людей у Чернігові 08:48
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направили до суду обвинувальний акт стосовно командира 35-ї окремої мотострілецької бригади 41-ї загальновійськової армії Центрального військового округу зс рф та двох підлеглих командирів батальйонних тактичних груп.
На Чернігівщині внаслідок ворожої атаки поранені двоє людей: поліція документує воєнні злочини росіян 08:47
Вчорра вдень російська армія ударила безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.
Агентство Enabel передало Чернігівському центру крові нову автівку і допоможе з ремонтом приміщення 08:45
У Чернігові підписали меморандум між ОВА, Бельгійським агентство з міжнародного співробітництва Enabel, Центром крові і підрядником щодо капітального ремонту будівлі Центру. У проєкті також передбачена термомодернізація.
5 грудня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1381 Російська агресія - Day 1381 Russian aggression