Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 квітня, 10:06:14

У Ніжині започаткували щорічний годинний забіг дружби

22.06.2021   11:52Агенцiя

21 червня на міському стадіоні «Спартак» відбувся «Годинний забіг Дружби» за ініціативи міського голови Олександра Кодоли.

В годинному забігу взяли участь міський голова Олександр Кодола, радник міського голови Сергій Охонько, професійні бігуни Ніжина та Бахмача, спортсмени, держслужбовці, освітяни, молодь.

У спортивних змаганнях зареєструвався 41 учасник, які бігли одну годину.

Перед початком заходу міський голова Олександр Кодола привітав учасників заходу, вболівальників з першим «Годинним забігом Дружби» та зауважив, що захід стане гарною традицією для ніжинців та буде щорічним.

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

Останні новини Чернігівщини

Масштабне оновлення тепломереж: водіїв попереджають про перекриття на вулиці Коцюбинського 09:49

Комунальне підприємство «Теплокомуненерго» переходить до наступного етапу великого проєкту «Реконструкція трубопроводів централізованої системи теплопостачання комунального підприємства «Теплокомуненерго» Чернігівської міської ради».

У поліції Чернігівщини відзначили професійну діяльність офіцерів служби освітньої безпеки 09:18

З нагоди другої річниці створення Служби освітньої безпеки начальник Головного управління Нацполіції в Чернігівській області Іван Іщенко та т.в.о начальника Управління патрульної поліції в Чернігівській області Ярослав Гордієнко відзначили офіцерів СОБ.

Доступ до послуг за будь-яких умов: про Індекс цифрової трансформації громад та Starlink – на брифінгу в ОВА 16:44

На національній платформі «Дія.Цифрова громада» працює унікальний інструмент – Індекс цифрової трансформації, який дозволяє в режимі реального часу вимірювати рівень цифровізації громад України.

На Чернігівщині триває декларування зброї: поліція нагадує громадянам про необхідність обов’язково задекларувати знайдену або отриману вогнепальну зброю та боєприпаси 16:19

Поліція інформує: декларування раніше знайденої або отриманої вогнепальної зброї звільняє людину від кримінальної відповідальності за її незаконне зберігання та надає право законно залишити зброю в себе.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини