За два дні роботи пункту масової вакцинації в Чернігові щепилася 531 людина
Про це повідомив секретар міської ради Олександр Ломако.
"У Чернігівській області за останню добу виявлено лише один випадок захворювання на коронавірус «Із такими темпами колективного імунітету ми досягнемо … ніколи. Тому варто активізуватися – щоб уникнути нових локдаунів з усіма наслідками та захистити себе від складного перебігу хвороби, врятувавши наших медиків від шаленого навантаження", – пише він.
Наступні дати роботи – 26 та 27 червня з 9.00 до 15.00, пр. Перемоги, 141.
Останні новини Чернігівщини
Поліція Чернігівщини документує наслідки ворожих атак: поранено людину, пошкоджені будинки 18:42
27 жовтня росіяни атакували Чернігівщину безпілотниками. Внаслідок атаки у Чернігові поранень зазнав 31-річний місцевий мешканець, пошкоджені чотири будинки і автомобіль в садівничому товаристві в одному з мікрорайонів міста.
Поліція Чернігівщини повідомила про підозру групі «чорних лісорубів» за масштабні порубки деревини на сотні тисяч гривень 17:43
Слідчі поліції Чернігівщини спільно з оперативниками карного розшуку за процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури викрили групу зловмисників, які підозрюються у систематичній незаконній порубці лісу в Корюківському районі.
Чернігівський дзюдоїст — бронзовий призер Кубка Європи серед кадетів 16:40
3 18 до 19 жовтня у Ризі (Латвія) відбувся Кубок Європи з дзюдо серед кадетів.
За тиждень над Чернігівщиною збито 96 ворожих цілей 16:10
Сили протиповітряної оборони, підрозділи Збройних cил України, Нацгвардії та прикордонники за минулий тиждень знищили 96 повітряних цілей у небі над Чернігівщиною.
Вагомий внесок Чернігівщини у світовий успіх української збірної з кікбоксингу 15:00
У Брісбені (Австралія) завершився Чемпіонат світу з кікбоксингу ISKA, який зібрав понад 1300 учасників із 22 країн світу.