Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 31 грудня, 11:27:25

Виявлено 22 нові випадки COVID-19

18.06.2021   17:02Агенцiя

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 18 червня в області зафіксовано 22 нові випадки COVID-19.

Захворювання підтверджено у 13 чернігівців, одного жителя Прилук. Шість інфікованих – в Ічнянському районі, по одному – в Бобровицькому та Сосницькому. З них одну особу госпіталізовано, решта лікується амбулаторно.

За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужало 28 хворих. З них 13 чернігівців, троє ніжинців, один мешканець Прилук. Троє одужалих – у Бахмацькому районі, по двоє – в Ічнянському та Чернігівському, по одному – в Бобровицькому, Козелецькому, Менському та Семенівському районах. З них 14 осіб перебували на лікуванні в закладах охорони здоров’я.

Загалом на Чернігівщині 57 398 випадків захворювання COVID-19, з них:
– 55 452 пацієнти одужали;
– 406 — лікуються амбулаторно;
– 89 — перебувають на госпіталізації у медзакладах;
– 1353 летальні випадки;
– 98 осіб померли із супутнім діагнозом COVID-19.

За минулу добу в області провели понад 1300 досліджень.

Останні новини Чернігівщини

В Чернігові поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму сусіду 12:06

Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 49-річному містянину. Зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.

Яку допомогу можуть отримати чернігівці, чиє житло постраждало внаслідок атак рф 12:04

Армія російської федерації продовжує атакувати Чернігів, зокрема завдає ударів безпілотниками по житловій інфраструктурі міста. Внаслідок обстрілів зазнають пошкоджень і руйнувань будинки та квартири містян.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:55

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі, 1 випадок загибелі на водному об’єкті. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.

Чернігівщина — лідер чемпіонату України з біатлону! 11:54

З 17 по 22 грудня 2025 року в Яворові відбувся Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат. Спортсмени Чернігівської області вибороли низку золотих, срібних і бронзових нагород та посіли І загальнокомандне місце.

29 грудня: цей день в Україні і світі

29 грудня: цей день в Україні і світі 08:52

День 1405 Російська агресія - Day 1405 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини