Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 12 лютого, 14:36:44

Службова недбалість завдала збитків на 1,5 млн грн

17.06.2021   07:45Агенцiя

Судитимуть службовця Управління капітального будівництва Чернігівської ОДА.

Чернігівською обласною прокуратурою направлено до суду обвинувальний акт стосовно службовця Управління капітального будівництва Чернігівської облдержадміністрації у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України (службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки).

Досудовим розслідуванням установлено, що у 2019 році однією з підрядних організацій проводилися поточні ремонтні роботи на автодорозі «Парафіївка – Терешиха» в Ічнянському районі області на загальну суму понад 2,7 млн грн.

Незважаючи на те, що роботи не були виконані у повному обсязі, зокрема був відсутній вирівнюючий шар асфальтобетону, спеціаліст по веденню технічного нагляду Управління капітального будівництва Чернігівської ОДА підписав та завірив своєю печаткою акти приймання виконаних будівельних робіт, на підставі яких виконавцю були перераховані бюджетні кошти.

Відповідно до висновку судової будівельно-технічної експертизи вартість фактично невиконаних робіт склала понад 1,5 млн грн.

Примітка: відповідно до статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15

Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.

Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10

10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.

Надзвичайні події в області за останню добу 12:15

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.

Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49

Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.