За минулу добу в Україні зафіксовано 1274 нових випадків COVID-19
12 червня 2021 року в Україні зафіксовано 1 274 нових випадків захворювання на COVID-19. Серед них - 40 дітей та 53 медпрацівники.
Також за минулу добу⤵️
▪️госпіталізовано – 709 осіб;
▪️летальних випадків – 69;
▪️одужало – 4 905 осіб;
▪️здійснено тестувань за добу –
54 821 (зокрема методом ПЛР –
26 999, методом ІФА – 10 910);
▪️досліджень експрес-тестами на антиген до SARS-CoV-2 – 16 912.
За весь час пандемії в Україні⤵️
🔺захворіло – 2 222 701 особа;
🔺одужало – 2 125 685 осіб;
🔺летальних випадків – 51 646;
🔺проведено ПЛР-тестувань – 10 487 410.
За останню добу найбільша кількість підтверджених випадків зареєстрована у м. Київ (215), Харківській (104), Київській (102), Львівській (84) та Донецькій (84) областях.
Кількість захворювань в регіонах за добу:
м. Київ – 215 випадків;
Вінницька область – 20 випадків;
Волинська область – 39 випадків;
Дніпропетровська область – 52 випадки;
Донецька область – 84 випадки;
Житомирська область – 26 випадків;
Закарпатська область – 29 випадків;
Запорізька область – 46 випадків;
Івано-Франківська область – 16 випадків;
Київська область – 102 випадки;
Кіровоградська область – 14 випадків;
Луганська область – 7 випадків;
Львівська область – 84 випадки;
Миколаївська область – 45 випадків;
Одеська область – 50 випадків;
Полтавська область – 30 випадків;
Рівненська область – 41 випадок;
Сумська область – 36 випадків;
Тернопільська область – 24 випадки;
Харківська область – 104 випадки;
Херсонська область – 42 випадки;
Хмельницька область – 34 випадки;
Черкаська область – 53 випадки;
Чернівецька область – 27 випадків;
Чернігівська область – 54 випадки.
Дані з тимчасово окупованих територій АР Крим, Донецької, Луганської областей та міста Севастополя відсутні.
Останні новини Чернігівщини
Увага! Погіршення погодних умов! 18:25
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.
Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19
Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.
У Прилуцькій лікарні триває ремонт відділення реабілітації за кошти Enabel 17:18
У реабілітаційному відділенні Прилуцької центральної міської лікарні триває ремонт за кошти Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel.
Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 92 тисячі гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 13:15
В соцмережах шахраї поширюють фейкові оголошення про оформлення «грошової допомоги». Поліцейські закликають громадян не переходити за подібними посиланнями та не вводити дані своїх банківських карток і паролі нібито для «зарахування грошей».
Інклюзія в дії: ресурсні простори Сновського ліцею 12:45
У закладах освіти області послідовно впроваджуються заходи для розвитку інклюзивного середовища та надання психолого-педагогічної підтримки.