Виявлено 11 нових випадків COVID-19
За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 9 червня в області зафіксовано 11 нових випадків COVID-19.
Захворювання підтверджено у восьми жителів Чернігова та по одному – Козелецького, Менського й Семенівського районів. З них троє госпіталізовані, решта лікується амбулаторно.
На жаль, маємо ще один летальний випадок. Від ускладнень, спричинених вірусом COVID-19, помер 79-річний житель Ріпкинського району. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлого.
За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужало 100 хворих. З них 55 чернігівців, четверо ніжинців, троє прилучан, стільки ж мешканців Коропського району. П’ятеро одужали у Бахмацькому районі, по двоє одужавших – у Бобровицькому, Борзнянському, Ічнянському, Козелецькому, Корюківському, Ніжинському, Новгород-Сіверському, Прилуцькому, Чернігівському та Сновському районах. По одному хворому одужало у Варвинському районі, Городнянському, Куликівському, Менському, Носівському, Ріпкинському, Семенівському, Сосницькому, Срібнянському і Талалаївському. З них 30 осіб перебували на лікуванні у закладах охорони здоров’я.
Загалом на Чернігівщині 57 099 випадків захворювання COVID-19, з них:
– 54 722 пацієнти одужали;
– 793 — лікується амбулаторно;
– 148 — перебуває на госпіталізації у медзакладах;
– 1339 летальних випадків;
– 97 осіб померли із супутнім діагнозом COVID-19.
За минулу добу в області провели понад 1900 досліджень.
Останні новини Чернігівщини
В області майже півтори сотні людей обстежилися в межах програми «Скринінг здоров'я 40+» 12:27
З початку цього року в Україні стартувала національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету та розладів ментального здоров'я «Скринінг здоров'я 40+». У Чернігівської області на сьогодні таке обстеження пройшли 144 людини, з яких 26 – медичні працівники.
Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі 11:07
Державне агентство розвитку туризму презентувало національну програму, яка формує новий погляд на мандрівки Україною «Подорож до себе. Шляхи відновлення». Програма впроваджується за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України у співпраці з ГО «Бренд Юкрейн».
У Чернігові відкрили економічний Хаб на базі Ветеранського простору 10:59
Чернігів отримав новий простір для розвитку підприємництва та економічної самореалізації.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:54
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
8 квітня: цей день в Україні і світі 10:22
День 1504 Російська агресія - Day 1504 Russian aggression