Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 квітня, 00:55:09

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

08.06.2021   12:42Агенцiя

У зв'язку з продовженням у світі пандемії COVID-19 та необхідністю отримання даних для оцінки рівнів епідемічної небезпеки продовжується моніторинг захворюваності на грип та ГРВІ.

З початку епідсезону (з 01.10.2020 року) по Чернігівській області перехворіло 15,3% населення.

За 22 тиждень 2021 року в області захворіло 2967 осіб, з них 1411 дітей, рівень захворюваності нижче епідемічного порогу на 43,7%. Госпіталізовано 48 осіб, з них 24 дітей (50,0%)

По м. Чернігову захворіло 1315 осіб, з них дітей - 722, рівень захворюваності нижче епідемічного порогу на 44,0%.

Перевищення епідемічного рівня захворюваності за 22 тиждень у районах та містах області не зареєстровано.

З початку епідсезону вакциновано проти грипу 3666 осіб, в т.ч. 441 дитину віком до 6 років.

Останні новини Чернігівщини

Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 17:21

На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.

Чернігівські самбісти вибороли призові командні місця на всеукраїнському чемпіонаті 16:33

Цими вихідними у Києві відбувся чемпіонат України з бойового самбо серед усіх вікових груп у розділі «Класік».

Поліція Чернігівщини ліквідувала міжнародний канал торгівлі людьми 16:09

Поліцейські затримали 33-річну організаторку міжнародного каналу з вербування і переправлення молодих українок до країн Європи з метою їх сексуальної експлуатації.

Інна Афонченко виборола два «золота» на чемпіонаті України зі стрільби кульової 15:35

З 22 до 28 березня у Київ відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед осіб із порушеннями слуху.

Вікторія Здор виборола дві нагороди на чемпіонаті України з шахів у Львові 15:14

У Львові завершився чемпіонат України з шахів серед юніорів та юніорок до 20 років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини