Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 2 липня, 09:17:30

Прокуратура повертає громаді Ніжина 1,3 млн грн коштів за користування землею приватним підприємством

08.06.2021   07:34Агенцiя

За принципової позиції обласної прокуратури судом апеляційної інстанції скасовано незаконне рішення суду та повернуто Ніжинській територіальній громаді понад 1,3 млн грн безпідставно збережених коштів.

Установлено, що приватне товариство, яке є власником нежитлових будівель у м. Ніжині, за відсутності правовстановлюючих документів на земельні ділянки, у 2016-2018 роках користувалося ними, не сплачуючи коштів за землю.

Ніжинська місцева прокуратура в січні 2019 року в інтересах держави в особі Ніжинської міської ради звернулася до Господарського суду міста Києва з позовом до приватного товариства про стягнення безпідставно збережених коштів орендної плати за фактичне користування земельними ділянками.

Однак Господарський суд м. Києва відмовив у задоволенні позову прокуратури.

Не погоджуючись із прийнятим рішенням суду, обласною прокуратурою оскарженого його в апеляційному порядку.

Постановою Північного апеляційного господарського суду частково задоволено апеляційну скаргу обласної прокуратури та скасовано рішення суду першої інстанції.

За результатами перегляду справи судом апеляційної інстанції з приватного товариства стягнуто на користь Ніжинської міської ради  1,3 млн  грн безпідставно збережених коштів орендної плати за фактичне користування земельними ділянками.

Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

У Михайло-Коцюбинській громаді ремонтують ліцей, обладнали центр життєстійкості й облаштовують безбар’єрні простори 09:02

На літніх канікулах у Михайло-Коцюбинському ліцеї триває ремонт, а в центрі надання соціальних послуг планують створити ветеранський простір – з тим, як живе громада, ознайомився начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус під час робочого візиту.

Поліція затримала причетного до підпалу автомобіля у Ніжинському районі 08:32

Вночі 30 червня до поліції надійшло повідомлення про загоряння автомобіля в місті Борзна Ніжинського району.

Ліцей №12 отримав сучасне обладнання для занять з робототехніки від міста-побратима Градець-Кралове 17:27

У межах партнерства між Черніговом та містом-побратимом Градець-Кралове (Чеська Республіка) Чернігівський ліцей №12 отримав цінну допомогу — сучасні навчальні набори для занять з робототехніки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини