В обласній раді напередодні Дня журналіста вшанували медійників Чернігівщини
Відбулася урочиста зустріч голови обласної ради Олени Дмитренко, першого заступника голови обласної ради Ніни Лемеш та заступника голови обласної ради Дмитра Блауша із представниками засобів масової інформації Чернігівщини, керівництвом та членами обласної організації Національної спілки журналістів України з нагоди прийдешнього професійного свята.
До участі в урочистому заході долучилися також начальник центру моніторингу та інформаційної протидії оперативного командування «Північ» полковник Дмитро Бородавко та заступник військового комісара Чернігівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Вадим Лільчицький.
Вітаючи медійників, Олена Дмитренко відзначила важливість діяльності представників ЗМІ у сучасному світі та побажала журналістам натхнення, наснаги для творчої діяльності, цікавих інформаційних приводів та спікерів. Очільниця запевнила, що обласна рада завжди відкрита до діалогу із медіа спільнотою та закликала до співпраці з депутатським корпусом.
Теплі слова та щирі побажання на адресу журналістів пролунали і від Ніни Лемеш та Дмитра Блауша.
За вагомий особистий внесок у розвиток інформаційного простору Чернігівщини, відданість професії та сумлінну працю на ниві журналістики керівники вручили присутнім відзнаки обласної ради.
Почесною грамотою обласної ради нагороджено трудовий колектив Ніжинської міської газети «Вісті», редактора Носівської районної газети «Носівські вісті» Катерину Гавриш, ветерана журналістики Івана Кужільного та директора товариства «Чернігівська Деснянська правда» Христину Лаврищеву.
Подяку обласної ради оголошено відповідальному секретарю Городнянської районної газети «Новини Городнянщини» Павлу Дубровському, ведучій програми «Сімейна кухня» на телеканалі «Новий Чернігів» Дарії Капустян, керівнику гуртка «Юний репортер», соціальному педагогу Бобровицького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 2 Бобровицької міської ради Наталії Маткасимовій та редактору радіо «Чернігівська хвиля» Юлії Найді.
Цього ж дня нагородами оперативного командування «Північ» та Чернігівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки були відзначені журналісти, які в своїх матеріалах активно висвітлюють військову тематику та інформацію про Збройні Сили України.
Від імені Чернігівської обласної організації НСЖУ привітав колег її голова Олександр Назаренко та вручив медійникам відзнаки цієї поважної творчої спілки.
Думками про те, чим живе сьогодні журналістська спільнота Чернігівщини, поділились редактор газети «Деснянське правда» Людмила Пархоменко та відповідальний секретар Чернігівської обласної організації НСЖУ Ольга Чернякова.
Традиційно під час зустрічі було оголошено про початок обласного конкурсу журналістських робіт «Кращі практики місцевого самоврядування Чернігівщини».
Завершився захід спільним фото на згадку.
Відділ інформаційного забезпечення виконавчого апарату Чернігівської обласної ради
Останні новини Чернігівщини
Медіабаза Чернігів зібрала місцевих медійників на День журналіста 14:57
6 червня, у День журналіста, регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів» організував зустріч для представників місцевих редакцій.
У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації 14:32
У шести медичних закладах Чернігівської області з’явилися сучасні відділення амбулаторної реабілітації. Нові простори запрацювали у Городні, Козельці, Бобровиці, Куликівці, Бахмачі та Мені. Це дозволить жителям громад – як військовослужбовцям, так і цивільним чи ветеранам – отримувати якісні реабілітаційні послуги ближче до місця проживання.
Відкрито реєстрацію на відбіркові змагання «Ігри Ветеранів 2026» зі стрільби з луку, настільного тенісу та кросфіту 12:08
Міністерство у справах ветеранів України оголосило про початок реєстрації на відбірковий етап Всеукраїнських спортивних змагань «Ігри Ветеранів 2026». Учасники змагатимуться у стрільбі з луку, настільному тенісі та кросфіті.
Відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка 12:01
Сьогодні, 9 червня, відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка. Керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств Чернігівської міської ради були зібрані з метою обговорення нагальних робочих питань та координації подальшої діяльності.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.