Чернігівщина долучається до проведення Всеукраїнського марафону #Наша_незалежність
Цьогоріч у рамках святкування 30-річчя незалежності України за сприяння Міністерства розвитку громад та територій проводиться Всеукраїнський культурно-освітній марафон «Наша незалежність».

Марафон має на меті забезпечити поширення історичних фактів та матеріалів, які відіграли знакову роль у становленні незалежності України.
Концепція Марафону передбачає збір та оприлюднення історичних матеріалів (фото, відео, документи, інформація з газет, історії очевидців тощо), що є знаковими для становлення української незалежності та визначними у Чернігівській області. Відповідна інформація публікуватиметься на офіційному вебсайті та сторінках у соціальних мережах Чернігівської ОДА та центральних органів виконавчої влади під єдиними хештегами #Наша_незалежність #Марафон_30 протягом серпня 2021 року.
Тож просимо відгукнутися та долучитися до участі у Марафоні всіх небайдужих. Матеріали надсилати на електронну адресу did_post@cg.gov.ua з поміткою Марафон_Наша незалежність до 15 липня 2021 року. Контактна особа - начальник відділу взаємодії з громадськими об’єднаннями Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА Мироненко Ірина Юріївна, тел. (0462) 675-967.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Три школи Чернігівщини отримають майже 60 мільйонів гривень держсубвенції на модернізацію харчоблоків 11:38
У трьох закладах загальної середньої освіти області модернізують кухні за кошти держсубвенції. Відповідно до рішення Кабінету Міністрів від 25 червня 2025 року № 602-р на ці потреби спрямують близько 60 мільйонів гривень.
На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 11:16
Слідчі поліції Чернігівщини встановили факти злагодженої протиправної діяльності зловмисників у складі організованої злочинної групи.
Виконання бюджету у 2025 році: звіт за підсумками І кварталу 09:55
26 червня 2025 року на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради начальниця фінансового управління Олена Лисенко представила звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал поточного року.
«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: Чернігівщина з 2 медалями 09:32
Минулого тижня завершилися спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2024/2025 років.
У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.