Незаконна підприємницька діяльність та нелегальні трудові відносини загрожують штрафними санкціями і не тільки
Працівниками відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту Головного управління ДПС на території Коропського району виявлено та задокументовано факт зайняття підприємницькою діяльністю в частині обігу алкогольних напоїв без наявності відповідних дозвільних документів та без марок акцизного податку встановленого зразка.
Крім цього, реалізацію товарів в даній господарській одиниці здійснювала особа без наявності будь-яких документів, що підтверджують факт трудових відносин з суб’єктом господарювання.
Це також було задокументовано, а матеріали направлені до Управління Держпраці у Чернігівській області для вжиття відповідних заходів. До суб’єкта господарювання будуть застосовані штрафні фінансові санкції в розмірі 34 тис гривень.
Матеріали перевірки направлені до Головного управління Національної поліції у Чернігівській області для вжиття заходів в межах компетенції з подальшим вилученням підакцизної продукції з незаконного обігу.
Пресслужба Головного управління ДПС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Троє постраждалих – армія рф продовжує атакувати місто Чернігів 12:26
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом воєнного злочину (ч. 1 ст. 438 КК України).
“Любов карпатських гір” у філармонійному центрі 12:24
Вечір у звичайному карпатському селі. Люди збираються на вечорниці — співають, хоровод водять, веселяться.
Валерій Власенко виборов бронзу чемпіонату Європи з паранастільного тенісу в Швеції 12:23
З 20 до 25 листопада у шведському місті Хельсінборг відбувається чемпіонат Європи ITTF European Para Championships 2025.
Вітаємо Олексія Коломійця з успішними виступами на XXV літніх Дефлімпійських іграх у Токіо! 12:18
У період з 16 до 26 листопада в Токіо проходять XXV літні Дефлімпійські ігри, вихованець Чернігівської обласної ДЮСШ осіб з інвалідністю Олексій Коломієць демонструє високі результати та здобув уже три медалі.
Поліція затримала зловмисника за стрілянину у Чернігові 11:28
Вчора ввечері до поліції надійшло повідомлення про те, що на одній із вулиць міста лунають постріли, ймовірно, з автоматичної зброї. Інформація про постраждалих не надходила.