Поліцейські розслідують обставини смерті новонародженої дитини
На лінію «102» надійшло повідомлення про те, що в одному з приватних будинків міста Ніжина виявлено тіло новонародженої дитини.
Попередньо поліцейські встановили, що місцева мешканка народила дитину вдома. Вона зателефонувала своїй сестрі та сказала, що дитина мертва. Після цього зв'язок із нею зник. Стурбована сестра породіллі звернулася по допомогу до поліції.
На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група та керівництво Ніжинського районного відділу поліції.
За місцем проживання породіллі поліцейські виявили тіло новонародженої дитини. Його відправили на судово-медичну експертизу, яка встановить причину смерті немовляти.
Зі слів ніжинки, на обліку у жіночій консультації вона не перебувала.
Слідчі розпочали досудове розслідування за частиною 2 статті 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство малолітньої дитини, з приміткою «природня смерть»). Тіло буде направлене на експертизу для встановлення причини смерті.
Триває досудове розслідування.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Інвестиція в дитинство: як мікрогрант допоміг розвитку освітнього центру «Ідея» 10:33
«Ідея» – найбільший приватний заклад позашкільної освіти в Ніжині, який являє собою безпечне, комфортне та сучасне середовище для навчання та розвитку дошкільнят і школярів.
Погоджено виплати чернігівцям, житло яких постраждало внаслідок останніх ударів рф, на суму понад 2 млн грн 10:31
Рішеннями виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 15 січня погоджено чергові виплати власникам пошкоджених квартир і приватних житлових будинків унаслідок останніх ударів російської федерації по території міста Чернігова.
15 січня: цей день в Україні і світі 08:27
День 1422 Російська агресія - Day 1422 Russian aggression
Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40
Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.
За підтримки Словаччини у Ладані відремонтують укриття у двох садочках 14:35
У селищі Ладан стартує реалізація проєкту «Простори турботи: безпечні та комфортні укриття для садочків “Червона Шапочка” та “Барвінок”».