Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 жовтня, 02:20:50

Анна Коваленко: Підписаний Меморандум посилить ефективність співпраці влади та бізнесу

20.05.2021   10:13Агенцiя

Анна Коваленко від імені облдержадміністрації, Сергій Меженний від Чернігівського обласного об’єднання організацій роботодавців, керівники ТОВ «Чернігівський автозавод», «Чернігівський ковальський завод» та «Український кардан» підписали сьогодні Меморандум про співпрацю та узгоджені дії.

Кінцева мета документа — підвищення рівня платоспроможності мешканців області, збільшення їхніх трудових доходів та поліпшення добробуту. Досягти цього, на переконання учасників зустрічі, можна завдяки стабільному економічному розвиткові регіону, що ґрунтується на ефективному соціальному партнерстві бізнесу та влади.

— Одним з пріоритетів ОДА є виведення Чернігівщини до десятки областей з найвищим рівнем заробітної плати, — зазначила Анна Коваленко. — Мета майже недосяжна, але ми до неї йдемо. Працюємо для цього в кількох напрямках. Один із них — допомога розвиткові підприємств. Натомість від них чекаємо підвищення заробітної плати працівників. Підписаний сьогодні Меморандум фіксує наші наміри.

Перш ніж підписати Меморандум, голова облдержадміністрації оглянула виробничі цехи підприємств, обговорила з їхніми керівниками проблеми та можливі шляхи їх вирішення. Серед основних — розширення ринків збуту продукції та пошук нових замовників як всередині країни, так і за її межами. Адже сьогодні заводи працюють далеко не на повну потужність. Анна Коваленко запевнила, що облдержадміністрація активно сприятиме налагодженню результативного діалогу чернігівських виробників із закордонними партнерами.

З іншого боку, не менш важливим є питання забезпечення кадрами — на підприємствах не вистачає кваліфікованих робітників. Тож було вирішено більш детально вивчити можливості дуальної освіти, поглибити співпрацю підприємств із професійно-технічними навчальними закладами.

— Відвідані сьогодні підприємства значною мірою визначають промисловий потенціал Чернігівщини. Тож у їхньому економічному зростанні зацікавлені усі сторони Меморандуму. І ми маємо надію, що спільними зусиллями зможемо здолати виклики економічної кризи, стимулювати розвиток підприємств та отримати в результаті підвищення рівня життя населення області, — підсумувала Анна Коваленко.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Чернігів очікує на договори з НАК Нафтогаз

Чернігів очікує на договори з НАК Нафтогаз 19:11

У проблемному питанні щодо закупівлі газу для бюджетних закладів, які мають газові котельні і тому тепер мають придбати його самостійно, відбулися деякі процедурні зрушення. Про них повідомив заступник чернігівського міського голови Віктор Геращенко сьогодні, 18 жовтня, на зустрічі керівництва міста з делегацією батьків вихованців дитсадка №66.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 126 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 126 нових випадків COVID-19 19:03

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 18 жовтня в області зафіксовано 126 нових випадків COVID-19.

Прокуратура повернула державі землі історико-культурного значення 16:06

Рішенням Козелецького районного суду Чернігівської області задоволено позов обласної прокуратури в інтересах Чернігівської обласної державної адміністрації до приватних осіб та ГУ Держгеокадастру в Чернігівській області про визнання недійсними наказів, свідоцтва про право власності та договору купівлі-продажу.

  Чернігівська область: рятувальники проводять профілактичні заходи серед громадян приватного житлового сектору

Чернігівська область: рятувальники проводять профілактичні заходи серед громадян приватного житлового сектору 16:04

Проведення рятувальниками Чернігівщини профілактичних відпрацювань житлового сектору є одним із методів боротьби з пожежами.

20,8% жителів Чернігівщини повністю вакциновані проти COVID-19

20,8% жителів Чернігівщини повністю вакциновані проти COVID-19 15:53

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 18 жовтня в області щеплено 377 016 осіб (46,3% від загальної кількості населення).