Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 березня, 12:13:45

Виявлено 53 нових випадків COVID-19

19.05.2021   18:11Агенцiя

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 19 травня в області зафіксовано 53 нових випадків COVID-19.

У Чернігові підтверджено захворювання 28 осіб, у Борзнянському районі - 6, у Прилуках, Козелецькому та Чернігівському районах - по 3, у Носівському та Сновському - по 2, у Чернігові та районах: Коропському, Менському, Новгород-Сіверському, Прилуцькому та Ріпкинському - по 1. З них 24 хворих госпіталізовано.

На жаль, за минулу добу зафіксовано шість летальних випадків. Через ускладнення, спричинені коронавірусною хворобою, померли 70-річна жителька Бобровицького району, 68-річний житель Коропського району, 80-річний житель Чернігівського району, 72-річна жителька Ріпкинського району, 69-річний та 71-річна жителі Чернігова. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.

За минулу добу в області ще 142 пацієнти одужали від COVID-19. У Ніжині одужали 29 хворих, у Прилуках - 12, у Чернігівському районі - 9, у Бахмацькому - 8, у Куликівському, Менському та Борзнянському - по 7, у Ніжинському, Носівському, Варвинському та Ічнянському - по 6, у Чернігові та Семенівському районі - по 5, у Городнянському та Новгород-Сіверському - по 4, у Бобровицькому, Ріпкинському та Сновському - по 3, у Козелецькому, Коропському, Корюківському, Прилуцькому та Сосницькому - по 2, у Срібнянському і Талалаївському - по 1. З них 53 особи перебували на госпіталізації.

Оперативна інформація станом на 19.05.2021 за даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА
Підтверджених діагнозів інфікованих на COVID-19 в області – 55 74, з них:    
- 50 861 пацієнт одужав;
- 2 998 знаходиться на амбулаторному лікуванні;
- 505 перебуває на госпіталізації в ЗОЗ;
- 1280 летальних випадків;
- 96 померлих осіб із супутнім діагнозом COVID-19.

За минулу добу в регіоні проведено понад 2000 досліджень.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 09:35

Протягом минулої доби зареєстровано 30 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 1 загибель на водних об’єктах та 28 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 2 особи та 1 особа постраждала.

Поліція розшукує зниклу безвісти неповнолітню дівчину 09:32

Поліцейські розшукують безвісти зниклу Колдоб Наталію Валеріївну, 2008 року народження, мешканку м. Чернігова. 24 березня дівчина пішла з лікарні і дотепер місце її перебування невідоме.

Чернігівські спортсмени здобули 27 медалей на чемпіонаті України з зимових видів спорту

Чернігівські спортсмени здобули 27 медалей на чемпіонаті України з зимових видів спорту 09:30

З 18 до 23 березня у селі Поляниця, Івано – Франківської області відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат (старші та середні).

25 березня: цей день в Україні і світі

25 березня: цей день в Україні і світі 09:26

День 1491 Російська агресія - Day 1491 Russian aggression

Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21

Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини