Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 19 червня, 12:40:09

Чернігів: з 14 травня змінюється схема організації дорожнього руху на перехресті Шевченка-Малиновського

14.05.2021   07:06Агенцiя

Для проведення ремонтних робіт, які будуть здійснюватися з 08.00 год. 14 травня по 20.00 год. 15 червня, змінюється схема організації дорожнього руху на перехресті вул. Шевченка та вул. Малиновського з перекриттям руху автотранспорту по вул. Малиновського (від вул. Шевченка до вул. Сосницької).

Це необхідно для запобігання виникненню аварійних ситуацій та якісного виконання робіт. Відповідне рішення прийняте 13 травня на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради.

 - Я в черговий раз хочу подякувати голові Чернігівської обласної державної адміністрації за її принципову позицію і підтримку мене, як міського голови в питанні необхідності організації транзиту вантажного транспорту поза межами міста. З дорожнього фонду, як субвенція областю виділено 100 млн гривень. Але це надзвичайно мало коштів з необхідних, тому що на сьогоднішній день ділянка від проспекту Миру до перехрестя Малиновського - Шевченка буде коштувати під 200 млн гривень. В цю суму також входять всі супутні роботи по організації дорожнього руху (освітлення, пішохідні переходи, світлофорні об’єкти та багато іншого) і також буде організовано два кола для руху, - зазначив міський голова Владислав Атрошенко.

Як повідомив журналістам начальник управління ЖКГ Чернігівської міської ради Ярослав Куц, розпочинаються роботи з організації кругового руху на ділянці перехрестя вулиць Малиновського та Шевченка і у зв’язку з цим необхідно перекрити частину руху по вулиці Шевченка.

 - Там по проєкту місцевий проїзд, ми на нього перенаправляємо рух транспорту, який їде на виїзд з міста, перекриваємо ту смугу, що на в’їзд в місто, яка ближче до вулиці Малиновського і запускаємо транспорт в місто, як по зустрічній смузі. Таким чином, ми не перекриваючи рух по вулиці Шевченка, робимо коло, - доповнив Ярослав Куц.

Іншим рішенням виконавчого комітету, було надано дозвіл на продовження перекриття руху автотранспорту по вул. Князя Чорного (від вул. Хлібопекарської до вул. Толстого) до 20.00 год. 15 червня. Така необхідність виникла у зв’язку з несприятливими погодними умовами для виконання ремонтних робіт.

Схема рухуПрес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Прилуки: групове консультування директорів закладів освіти

Прилуки: групове консультування директорів закладів освіти 12:30

Відбулось групове консультування директорів закладів загальної середньої освіти на тему «Річне планування освітнього процесу в закладі освіти».

Ніжин: турнір з мініфутболу пам’яті Миколи Петруха та Дмитра Тернового

Ніжин: турнір з мініфутболу пам’яті Миколи Петруха та Дмитра Тернового 12:15

18 червня, на території ЗОШ № 9 відбувся традиційний турнір з мініфутболу. Змагання присвячене пам’яті Миколи Петруха та Дмитра Тернового.

Вітали випускників Академії Державної пенітенціарної служби. ФОТОрепортаж

Вітали випускників Академії Державної пенітенціарної служби. ФОТОрепортаж 12:06

18 червня в Чернігові біля Пагорба Слави відбулися урочистості з нагоди шостого випуску молодих офіцерів Чернігівської Академії Державної пенітенціарної служби.

У Чернігівській ОДА презентували проєкт підтримки українських аграріїв

У Чернігівській ОДА презентували проєкт підтримки українських аграріїв 11:59

Представники Програми міжнародної технічної допомоги «Технічна допомога на підтримку впровадження операції «Основний кредит для аграрної галузі - Україна» UAFATA презентували сьогодні проєкт «Підтримка Європейського інвестиційного банку інвестиційних проєктів в аграрній галузі – Україна».

Вітання і відзнаки – медикам області

Вітання і відзнаки – медикам області 11:50

Напередодні Дня медичного працівника, у Чернігівській облдержадміністрації урочисто привітали працівників найблагороднішого фаху, які присвятили себе охороні здоров’я та збереженню життя людей.