Аудитори забезпечили протягом січня – квітня відшкодування втрат на суму 19 млн грн
За результатами проведених протягом січня – квітня 2021 року заходів державного фінансового контролю фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області виявили порушень, що призвели до втрат матеріальних та фінансових ресурсів на загальну суму 117,3 млн грн, та втрат внаслідок неефективних управлінських рішень на суму, майже 1,1 млрд грн.
Завдяки проведеній аудиторами роботі забезпечено відшкодування фінансових порушень, що призвели до втрат, зважаючи на порушення, виявлені у попередніх звітних роках, на суму 19 млн грн.
За вчинені фінансові порушення 21 посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності, 11 – до матеріальної, 7 – до дисциплінарної.
До об’єктів контролю, де виявлені порушення, застосовано 19 заходів впливу у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства, призупинення бюджетних асигнувань та зупинення операцій з бюджетними коштами.
До правоохоронних органів передано матеріали 14 заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 5 досудових розслідувань.
Крім того, за переданими матеріалами заходів державного фінансового контролю та за результатами участі у перевірках правоохоронних органах вручено 6 повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.
Останні новини Чернігівщини
«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23
Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.
СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19
Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.
48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16
Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.
Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06
У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.
У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04
У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.