Створення сучасного ЦНАПу в громаді - це можливість для її мешканців отримувати адміністративні послуги на належному рівні
Вже до кінця поточного року у Михайло-Коцюбинській громаді планують підготувати до роботи Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП). Для цього в частині адміністративної будівлі, що перебуває у комунальній власності селищної ради, запроєктували капітальний ремонт та модернізацію приміщення.
Перша заступниця голови облдержадміністрації Олена Бойко у ході своєї робочої поїздки до Михайло-Коцюбинського оглянула будівлю, де планують розмістити ЦНАП.
Новий центр адмінпослуг в громаді відповідатиме умовам прозорості, безбар'єрності та буде дружнім до відвідувачів. Приміщення ЦНАПу матиме площу 192 кв м. В іншій частині розміщуються медична амбулаторія, відділення Ощадбанку, аптека.
Передбачається, що вже на першому етапі кількість видів послуг, які надає ЦНАП, збільшиться майже втричі і становитиме понад 90 найменувань. Протягом 2022 року планується їх розширення за рахунок закупівлі обладнання для видачі паспортних документів, посвідчення водія, реєстрації транспортних засобів тощо. Дві кімнати виділено для службових потреб поліцейського офіцера громади. Обладнають і конференц-залу для проведення семінарів, зустрічей, тренінгів, інших заходів.
Проведення капітального ремонту стане можливим за умови виділення відповідної субвенції з державного бюджету. Загальна сума кошторису перевищує два мільйони гривень. Фінансування проєкту має здійснюватись з двох джерел: з державного бюджету — 1,85 мільйона гривень та з місцевого — 206,4 тисячі гривень. Відповідне клопотання до Міністерства цифрової трансформації України виконком селищної ради направив 21 квітня цього року.
— Ми бачимо зацікавленість громади та селищної ради в реалізації даного проєкту. Одним з пріоритетів голови Чернігівської облдержадміністрації є підтримка територіальних громад в їх становленні та розвитку. Наші фахівці надають консультативну та експертну підтримку громадам під час підготовки ними проєктних заявок та пропозицій. Сьогодні у Михайло-Коцюбинській громаді обговорили питання створення сучасного ЦНАПу, реалізація даного проєкту дасть можливість її жителям отримувати адміністративні послуги на належному рівні, — розповіла Олена Бойко.
Крім співфінансування капітального ремонту приміщення ЦНАПу, у бюджеті селищної ради передбачили кошти на ремонт фасаду та утеплення будівлі, а також на придбання обладнання, необхідного для надання якісних послуг населенню. У Михайло-Коцюбинському сподіваються, що зможуть розпочати роботи у серпні, а завершити — у грудні поточного року.
Останні новини Чернігівщини
Фінські партнери відвідали два ліцеї, яким надавали підтримку 09:01
Сьогодні з візитом на Чернігівщині – представники Міністерства закордонних справ та Посольства Фінляндії в Україні. Зокрема, делегація відвідала два заклади освіти у Михайло-Коцюбинському та Киїнці.
Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів 08:56
З вересня 2025 року по лютий 2026 року фахівці Офісів податкових консультантів надали платникам майже 69 тисяч консультацій. Щодня такі консультації стають все більш популярними. Про це повідомила в. о. Голови ДПС Леся Карнаух на своїй сторінці у Facebook.
20 березня: цей день в Україні і світі 08:52
День 1486 Російська агресія - Day 1486 Russian aggression
Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17
Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.
Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16
Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.