Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 6 листопада, 11:38:09

Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди загинув 35-річний чоловік

05.05.2021   07:19Агенцiя

4 травня о 07:33 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, яка сталася біля с. Красилівка Кіптівської територіальної громади.

Водій автомобіля Audi Q7 не впорався з керуванням та з'їхав у кювет. В автомобілі перебувало 4 особи.

Внаслідок події жінку 1938 року народження було госпіталізовано до Чернігівської міської лікарні №2", дві пасажирки від госпіталізації відмовилися, а водій, 1986 року народження загинув на місці.

Для надання допомоги на місце події були направлені відділення 5-ої Державної пожежно-рятувальної частини смт Козелець та відділення аварійно-рятувального загону спецпризначення.

ГУ ДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Звернення до Державного архіву області: чим цікавляться громадяни 10:16

Державний архів Чернігівської області є одним з найбагатших в Україні: тут зберігаються документи з кінця XVIII століття до теперішнього часу.

В одному з дитсадочків Чернігова відремонтували укриття завдяки міжнародній підтримці 09:54

Реалізував проєкт Міжнародний благодійний фонд «Янголи Свободи». Вартість – майже 600 тисяч гривень, з яких 527 тисячі профінансував меценат із Казахстану.

Чернігівські спортсмени здобули нагороди на Кубку України з гирьового спорту 09:19

У Києві відбувся Кубок України з гирьового спорту СГСУ, в якому взяли участь понад 200 гирьовиків з восьми регіонів України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини