Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 29 січня, 19:27:38

Виявлено 274 нових випадків COVID-19

30.04.2021   19:08Агенцiя

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 30 квітня в області зафіксовано 274 нових випадків COVID-19.

ПЛР-дослідження підтвердило захворювання у 110 чернігівців, 27 ніжинців, 25 мешканців Чернігівського. 26 інфікованих у Бахмацькому районі, 24 – у Борзнянському, 23 – в Ічнянському. 16 хворих у Козелецькому районі, шестеро – у Ріпкинському, по п’ять – у Городнянському і Коропському, четверо – у Куликівському, троє – у Сосницькому. З них 35 осіб на госпіталізації.

На жаль, маємо ще шість летальних випадків. Від ускладнень спричинених коронавірусом померли двоє чернігівців: 74-річна жінка й 82-річний чоловік, 79-річна жителька Носівського району, 85-річна – Прилуцького, 54-річна – Бахмацького, а також 83-річний чоловік з Ніжина. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.

За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужало 317 інфікованих. З них 97 чернігівців, 57 ніжинців, двоє прилучан, 17 жителів Чернігівського району. По дев’ять одужавших в Ічнянському, Куликівському, Ніжинському, Бахмацькому і Сосницькому районах, по сім – у Менському, Новгород-Сіверському, Семенівському, Варвинському, Борзнянському і Сновському, по вісім – у Городнянському і Носівському. По шість хворих одужало у Козелецькому, Ріпкинському та Срібнянському районах, по п’ять – у Прилуцькому, Талалаївському і Бобровицькому, по чотири – у Коропському й Корюківському. З них 116 осіб перебували на лікуванні у закладах охорони здоров’я.

Загалом на Чернігівщині 53 305 випадків захворювання COVID-19, з них:
– 41 467 пацієнтів одужали;
– 9 702 — лікується амбулаторно;
– 878 — перебуває на госпіталізації у медзакладах;
– 1165 летальних випадків;
– 93 особи померло із супутнім діагнозом COVID-19.

За минулу добу в області провели понад 2 200 тестувань.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщина вшанувала пам’ять загиблих у бою під Крутами 14:24

108 років тому біля залізничної станції в Крутах кількасот українських вояків і студентів (деяким було всього 16) чотири дні стримували наступ більшовиків на Київ. Цей подвиг дав можливість укласти Брест-Литовський мир та став символом нескореності, стійкості і самопожертви української молоді в боротьбі за державність.

У Сновській громаді поліцейські повідомили про підозру чоловіку, який систематично вчиняв домашнє насильство

У Сновській громаді поліцейські повідомили про підозру чоловіку, який систематично вчиняв домашнє насильство 14:20

Житель Сновська за свої протиправні дії понесе кримінальну відповідальність – кривднику загрожує до двох років позбавлення волі.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:18

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа загинула.

«Бій за майбутнє»: до Дня пам'яті Героїв Крут–2023

«Бій за майбутнє»: до Дня пам'яті Героїв Крут–2023 10:17

29 січня в Україні відзначають річницю бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, прикладом для сучасних захисників України, як успішно боротися проти численного ворога.

Прилуцькі поліцейські розшукали зловмисника, який викрав із банківської картки пенсіонера більше 70 тисяч гривень 08:45

За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури оголосили підозру 28-річному місцевому мешканцю.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини