Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 27 листопада, 05:26:19

Проведено перше засіданні комісії з проведення конкурсів за програмою "Соціальне партнерство"

30.04.2021   10:47Агенцiя

29 квітня стартував конкурс проєктів, що можуть реалізовуватися за кошти обласної програми «Соціальне партнерство» у 2021 році.

Обласна Програма "Соціальне партнерство» на 2021-2023 роки" була розроблена на основі пропозицій громадських організацій Департаментом соціального захисту населення ОДА та затверджена рішенням Чернігівської обласної ради від 26 січня 2021 року № 18-2/VIII.

Метою та пріоритетними напрямками діяльності Програми є забезпечення взаємодії між органами влади (Чернігівською обласною радою, Чернігівською обласною державною адміністрацією) та громадськими організаціями, діяльність яких має соціальну спрямованість з вирішення актуальних соціальних питань, підвищення рівня соціального захисту окремих категорій населення, підтримки громадських ініціатив, сприяння розвитку громадянського суспільства із залученням коштів обласного бюджету.

Програма передбачає надання фінансової допомоги на забезпечення належної організації та проведення загальнообласних соціальних заходів, заходів до державних свят та визначних дат.

Для розгляду конкурсних проєктів була створена профільна комісія.

Провела перше засідання конкурсної комісії її очільниця, заступник голови облдержадміністрації Олена Дума.

В ході роботи члени конкурсної комісії затвердили регламент з оцінювання представлених проєктів та захисту конкурсних пропозицій, яким затвердили критерії відбору та приступили до розгляду поданих заявок і матеріалів, що надійшли від обласної організації УТОГ, обласного відділення Української спілки ветеранів Афганістану, громадських організацій «Центр медико-соціальної і фізичної реабілітації «ІНТЕГРАЦІЯ» та «Спілка 13 батальйону територіальної оборони», обласної організації «Союз Чорнобиль України», обласної організації ветеранів України, обласної організації УТОС, обласного відділення Українського національного фонду допомоги інвалідам Чорнобиля та Товариства Червоного Хреста України.

За значною часткою проєктів розглядалась можливість фінансування для покриття витрат на оренду приміщення, сплати комунальних послуг та енергоносіїв.

Також до уваги членів комісії були представлені такі соціально-важливі проєкти, як популяризація муніципальних електронних сервісів серед глухих та організація туристичного відпочинку людей з інвалідністю.

Громадська організація «Спілка 13 батальйону територіальної оборони» подала на розгляд цікавий проєкт для проведення виставок мистецьких робіт ветеранів АТО та поширення через мистецькі практики інформації про воєнні події на сході України з метою надання можливості для реалізації творчих ініціатив захисників Вітчизни, залучення їх до активної громадської діяльності та привернення уваги до потреб учасників АТО/ООС та членів їх сімей.

Граничний обсяг фінансування одного заходу, що подається для участі в конкурсі, становить 100 тисяч гривень, а для компенсації витрат на оренду приміщення, оплату комунальних послуг та енергоносіїв громадської організації - у сумі 50 тисяч гривень.

Останні новини Чернігівщини

Ігор Чередінов удостоєний високої відзнаки ЄОК. Вітаємо!

Ігор Чередінов удостоєний високої відзнаки ЄОК. Вітаємо! 15:56

Під час 41-го щорічного семінару Європейських Олімпійських Комітетів, що проходить в словацькому місті Шаморін, відбулась урочиста церемонія вручення Європейської олімпійської лаврової нагороди.

На Чернігівщині родина пасічників створила локацію для зеленого туризму

На Чернігівщині родина пасічників створила локацію для зеленого туризму 15:49

У селі Красляни Чернігівської області родина Олександра, Кристини та Семена Зубків займається бджолярством понад 7 років. За цей час відкрили магазин домашньої продукції «Пасіка На Зубок», розширили площу під пасіку та разом з представниками місцевого самоврядування запустили туристичний маршрут «Красляни: історія, краса, апітерапія».

В Ічнянській тергромаді працюють над запуском власної автостанції

В Ічнянській тергромаді працюють над запуском власної автостанції 15:39

24 листопада по цьому питанню зібралися керівництво тергромади, очільник та заступник "Чернігівського обласного підприємства автобусних станцій 17499" та начальник Ніжинського куща автостанцій, який є власником приміщення ічнянської автостанції, пише Ічнянська міська рада.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 506 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 506 нових випадків COVID-19 15:22

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 листопада в області зафіксовано 506 нових випадків COVID-19. Зокрема 310 — у Чернігівському районі (в тому числі 194 — у Чернігові), 126 — у Ніжинському, 33 — у Корюківському, 27 — у Прилуцькому та 10 — у Новгород-Сіверському районі.

«Будинок колгоспника» продовжить бути дитячим туристичним центром

«Будинок колгоспника» продовжить бути дитячим туристичним центром 15:20

Територія колишнього радянського «Будинку колгоспника» продовжить бути дитячим туристичним центром, жодних ризиків для цього напрямку її використання нема. У цьому запевнив депутатів і громадськість на сесійному засіданні Чернігівської міської ради 25 листопада міський голова Владислав Атрошенко.