Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 5 листопада, 19:34:13

Піротехніками ДСНС знищено 4 артилерійські снаряди

29.04.2021   07:14Агенцiя

Піротехніки ДСНС під час обстеження прилеглої території інших боєприпасів не виявили.

27 квітня о 17:30 групою піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення ГУДСНС України у Чернігівській області знищено у встановленому порядку 4 артилерійські снаряди калібром 76 мм, 122 мм, 125 мм та 152 мм часів Другої світової війни.

Вибухонебезпечні предмети були виявлені, цього ж дня на відкритій території біля с. Новоселівка Киселівської територіальної громади Чернігівського району.

ГУ ДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках поліцейські затримали наркоторгівця 17:43

Співробітники відділу кримінальної поліції спільно зі слідчими Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних речовин, до яких причетний 39-річний місцевий житель.

Прилуцьким краєзнавчим музеєм реалізовано проєкт «Локальна спадщина Прилуччини у мистецькій Галаганівській колекції» 17:21

Тепер частину унікальної мистецької колекції з Чернігівського художнього музею можна подивитись у Прилуцькому краєзнавчому музеї. І не тільки там

Реабілітація поруч: у Сухополов’янській громаді створили соціальну тренажерну залу 15:50

Нова сучасна тренажерна зала днями відкрилася в селі Заїзд Сухополов’янської сільської ради.

Анна Казакова здобула бронзу змішаного командного турніру на чемпіонаті Європи з дзюдо 15:26

З 31 жовтня до 03 листопада у Кишиневі (Молдова) проходив чемпіонат Європи з дзюдо U23, в якому взяли участь понад 300 дзюдоїстів з 38 країн Європи.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини