Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 23 жовтня, 13:25:51

ОМС Чернігівщини скасовують рішення, які прийняті з порушенням законодавства

27.04.2021   14:29Агенцiя

Законом про місцеве самоврядування визначено, що виконавчим органам сільських, селищних, міських рад, зокрема надано власні (самоврядні) повноваження щодо прийняття рішень про присвоєння, зміну, коригування, анулювання адрес об’єктів нерухомого майна у випадках та порядку, встановлених Законом про регулювання містобудівної діяльності.

Тоді як тимчасовий порядок реалізації експериментального проекту з присвоєння адрес об’єктам будівництва та об’єктам нерухомого майна затверджено Кабінетом Міністрів України.

Згідно з позицією ДРС, затвердження ОМС будь-яких власних положень та/або порядків присвоєння та зміни адрес об’єктів нерухомого майна законодавчо не регламентовано, тому прийняття зайвих регуляторних актів є недоцільним та суперечить принципам державної регуляторної політики.

З цією позицією Служба звернулась до Борзнянської міської ради Чернігівської області у зв’язку із затвердженням її виконавчим комітетом Порядку присвоєння та зміни адрес об’єктів нерухомого майна, розташованих на території Борзнянської територіальної громади.

У результаті звернення ДРС зазначене рішення скасовано.

Нагадаємо, що у 2020 році на Чернігівщині виявили 29 рішень ОМС, прийнятих з порушенням законодавства.

Державна регуляторна служба України
 

Останні новини Чернігівщини

Правом на податкову знижку скористалися 4 тисячі мешканців Чернігівщини 10:54

В управлінні податкового адміністрування фізичних осіб Головного управління ДПС у Чернігівській області нагадують, що платник податку має право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.

Чернігівська область: за минулу добу рятувальники 20 разів залучались до дій за призначенням

Чернігівська область: за минулу добу рятувальники 20 разів залучались до дій за призначенням 10:52

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ліквідовано 19 пожеж, 2 з яких виникли в житловому секторі, 16 в природних екологічних системах та 1 інша

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 10:47

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою. На всій ділянці державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску здійснюється посилений прикордонний контроль.

У Новгороді-Сіверському будують набережну за 11,5 мільйонів гривень

У Новгороді-Сіверському будують набережну за 11,5 мільйонів гривень 10:36

Набережну за 11,5 мільйонів гривень будують у Новгороді-Сіверському. Гроші на це виділив Євросоюз — громада виграла конкурс проєктів з розвитку туризму. Про це Суспільному розказала голова міськради Людмила Ткаченко.

Від Макіївки до Нового Бикова дорожники вкладають верхній шар нового покриття

Від Макіївки до Нового Бикова дорожники вкладають верхній шар нового покриття 10:34

На ділянці ремонту дороги Т-25-27 Бобровиця - Свидовець - Новий Биків - Ічня між селами Макіївка та Новий Биків йдуть роботи з влаштування фінішного шару нового покриття. Протяжність ремонтованої ділянки - 20 км. Підрядна організація - «AzVirt» LLC .