Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 14 червня, 04:55:55

ОМС Чернігівщини скасовують рішення, які прийняті з порушенням законодавства

27.04.2021   14:29Агенцiя

Законом про місцеве самоврядування визначено, що виконавчим органам сільських, селищних, міських рад, зокрема надано власні (самоврядні) повноваження щодо прийняття рішень про присвоєння, зміну, коригування, анулювання адрес об’єктів нерухомого майна у випадках та порядку, встановлених Законом про регулювання містобудівної діяльності.

Тоді як тимчасовий порядок реалізації експериментального проекту з присвоєння адрес об’єктам будівництва та об’єктам нерухомого майна затверджено Кабінетом Міністрів України.

Згідно з позицією ДРС, затвердження ОМС будь-яких власних положень та/або порядків присвоєння та зміни адрес об’єктів нерухомого майна законодавчо не регламентовано, тому прийняття зайвих регуляторних актів є недоцільним та суперечить принципам державної регуляторної політики.

З цією позицією Служба звернулась до Борзнянської міської ради Чернігівської області у зв’язку із затвердженням її виконавчим комітетом Порядку присвоєння та зміни адрес об’єктів нерухомого майна, розташованих на території Борзнянської територіальної громади.

У результаті звернення ДРС зазначене рішення скасовано.

Нагадаємо, що у 2020 році на Чернігівщині виявили 29 рішень ОМС, прийнятих з порушенням законодавства.

Державна регуляторна служба України
 

Останні новини Чернігівщини

10 найцікавіших традиційних українських напоїв 17:23

Українських національних напоїв за старими народними рецептами налічується безліч. Роблячи огляд кожного з них, можна скласти цілу енциклопедію.

Гороскоп на наступний тиждень з 14 по 20 червня

Гороскоп на наступний тиждень з 14 по 20 червня 17:20

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 14 по 20 червня 2021 року.

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості 12:08

Це свято, що існує вже більше 25 років, було засноване Указом Президії Верховної Ради СРСР від 01.10.80 г. «Про святкові і пам’ятні дні».