Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 22 червня, 14:34:53

Померлих від ковіду в Чернігові за останній тиждень – 29 осіб

27.04.2021   09:57Агенцiя

Це новий антирекорд. І серед них не тільки люди старшого віку з хронічними захворюваннями, а й молоді без жодних патологій. При позитивній начебто вже динаміці захворюваності (меншає госпіталізованих, більше одужують і виписуються) – померлих щотижня більше.

356 – зайнятість госпітальних ліжок у ковідних відділеннях міських лікарень Чернігова на вчора (пікове значення, на початку цього карантину, було 393). Тобто дійсно число тих хто одужав і виписується потихеньку все-таке стає більше, співвідношення між їх числом і кількістю нових госпіталізованих зменшується і це вселяє надію.

Чернігівщина і Чернігів усе-таки претендують на вихід з червоної зони.

Але: хворіють важко, з госпіталізованих зараз 215 пацієнтів на кисні плюс аж 11 чоловік на ШВЛ, тобто знаходяться у вкрай тяжких станах без можливості дихати самостійно.

- Я не агітую за вакцинацію, але іншого шляху нема. І при можливості – варто це зробити, це хоч у якомусь сенсі вирішення питання. Тяжкість захворювання і ризик смерті, я переконаний, що вакцина буде зменшувати, - Владислав Атрошенко до чернігівців. – А також треба всьому суспільству одночасно дотримуватися карантинних правил. Тоді ланцюг захворюваності вдалося би перервати, зменшити в десятки разів буквально за два тижні.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Посол Франції оглянув обласний центр ветеранів війни, в якому зробили ремонт за підтримки ACTED 14:11

Днями в межах робочого візиту Надзвичайний і Повноважний Посол Французької Республіки в Україні Гаель Весьєр разом із заступником голови ОДА Іваном Ващенком відвідали Чернігівський обласний центр ветеранів війни.

10 медалей у скарбничці Чернігівщини: підсумки Всеукраїнського турніру з боксу 13:40

З 07 до 14 червня у місті Корсунь-Шевченківський відбувся Всеукраїнський турнір з боксу серед юнаків та дівчат, який зібрав понад 250 найсильніших спортсменів з різних регіонів України.

Начальник поліції Чернігівщини Володимир Тимошко відзначив за професіоналізм і самовіддану службу бійців спецпідрозділу КОРД 13:12

20 червня, 10-ту річницю створення підрозділу відзначають бійці Корпусу оперативно-раптової дії Національної поліції України. Володимир Тимошко привітав спецпризначенців та вручив їм заохочувальні відзнаки та подяки

Поліція Чернігівщини упродовж доби повернула батькам трьох зниклих дітей 12:41

19 червня до поліції надійшли повідомлення про зникнення трьох дітей: 4-річної дівчинки і 14-річного хлопця з Чернігова та 12-річної дівчинки з Борзни. На щастя, з дітьми все гаразд, їх оперативно розшукали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини