Упродовж минулого тижня надзвичайники 50 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій
Упродовж минулого тижня з 19 по 26 квітня щоденно в підрозділах Головного управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 191 чоловік особового складу та 64 одиниці спеціальної техніки.

Вогнеборцями ліквідовано 33 пожежі, з яких 1 виникла на об'єкті, 16 - в житловому секторі громадян, 1 - на транспорті, 12 в природніх екологічних система та 3 інші. На жаль, у вогні загинуло дві особи та 1 травмовано.
Фахівці групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення 6 разів залучалися до дій за призначенням. Загалом виявлено та знищено 9 вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни, зокрема, 3 артилерійські снаряди калібром 76 мм, 1 - калібром 85 мм, 2 - калібром 122 мм, 1 мінометна міна калібром 50 мм та 2 ручні гранати РГД - 33.
Крім того, підрозділи оперативно-рятувальної служби Чернігівщини 11 разів залучалися для надання допомоги та проведення інших невідкладних робіт.
ГУ ДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54
У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52
Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).
Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44
1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38
Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.