Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 2 липня, 08:56:55

Виявлено 380 нових випадків COVID-19

24.04.2021   17:03Агенцiя

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 24 квітня в області зафіксовано 380 нових випадків COVID-19.

У Чернігові підтверджено захворювання 138 осіб, у Бахмацькому районі - 52, у Борзнянському - 33, у Ніжині - 27, у Носівському районі - 24, у Чернігівському - 21, в Ічнянському та Менському - 16, у Варвинському - 15, у Городнянському - 12, у Ніжинському - 9, у Прилуцькому - 7, у Козелецькому - 5, у Ріпкинському - 4, у Корюківському - 1. З них 47 хворих госпіталізовані.
 
На жаль, за минулу добу зафіксовано дев'ять летальних випадків. Від ускладнень, спричинених коронавірусною хворобою, померли 64-річний та 61-річний жителі Бобровицького району, 83-річна жителька Бахмацького району, 58-річна жителька Варвинського району, 68-річний житель Козелецького району, 36-річний, 83-річний та 87-річна жителі Чернігова. Через основне захворювання із супутнім діагнозом COVID-19 помер 79-річний житель Корюківського району. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.
 
За минулу добу ще 277 пацієнтів одужали від COVID-19. У Чернігові одужали 88 осіб, у Ніжині - 47, у Чернігівському районі - 12, у Варвинському, Козелецькому та Менському - по 9, у Бобровицькому та Куликівському - по 8, у Бахмацькому та Ніжинському - по 7, у Срібнянському, Ічнянському, Коропському та Борзнянському - по 6, у Прилуках, Новгород-Сіверському, Корюківському, Носівському, Городнянському та Ріпкинському - по 5, у Сновському, Сосницькому, Семенівському та Прилуцькому - по 4, у Талалаївському - 3.
З них 124 перебували на госпіталізації.
 
Загалом підтверджених діагнозів інфікованих на COVID-19 в області – 52 083, з них:
- 39 743 пацієнти одужали;
- 10 031 знаходиться на амбулаторному лікуванні;
- 1118 перебуває на госпіталізації в ЗОЗ;
- 1099 летальних випадків;
- 92 померлі особи із супутнім діагнозом COVID-19.
 
За минулу добу в області проведено понад 2500 досліджень.

Останні новини Чернігівщини

Поліція затримала причетного до підпалу автомобіля у Ніжинському районі 08:32

Вночі 30 червня до поліції надійшло повідомлення про загоряння автомобіля в місті Борзна Ніжинського району.

Ліцей №12 отримав сучасне обладнання для занять з робототехніки від міста-побратима Градець-Кралове 17:27

У межах партнерства між Черніговом та містом-побратимом Градець-Кралове (Чеська Республіка) Чернігівський ліцей №12 отримав цінну допомогу — сучасні навчальні набори для занять з робототехніки.

Семенівська та Гончарівська громади отримали сучасні автівки за підтримки міжнародних партнерів 16:44

Минулого тижня Стабілізаційна платформа, яка працює на замовлення Федерального міністерства закордонних справ Німеччини, передала фургони Volkswagen Crafter Семенівській та Гончарівській громадам.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини