Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 19:51:36

На в’їзді в Чернігів висадили дубову алею, присвятивши її пам’яті загиблих за Україну

24.04.2021   13:32Агенцiя

Чернігів завжди славився своїм найкрасивішим в’їздом серед обласних центрів в Україні – а, можливо, і в світі. Тепер цей в’їзд будуть супроводжувати дуби, які висаджені з ініціативи родин загиблих.

На цьому місці представники їх організацій та міського керівництва спільно провели символічну акцію - висадили кілька дерев у молодій дубовій алеї, ака стоятиме тут багато десятиліть і відтепер стала алеєю пам’яті тих, хто віддав за Україну свої життя. Через ковід акція не була масовою, як задумувалося, але алея з’явилася все одно - решту дерев посадили працівники «Зеленбуду».

- У майбутньому в кінці алеї планується зробити пам’ятний знак і написати, про що ця алея. Хай шанують наших хлопців! – говорить батько загиблого в АТО українського військового і засновник громадської організації «Єдина родина Чернігівщини» Микола Шанський, який брав участь у висадці алеї.

- Міський голова поставив задачу, щоб на в’їзді до міста були якісні гарні дерева. Ці дуби вже 7-8-річні, 100% що вони приймуться. Тому це, я думаю, дуже символічно, коли найкрасивіший в’їзд буде супроводжувати алея пам’яті наших героїв, - прокоментував подію інший її учасник, секретар Чернігівської міської ради Олександр Ломако.

- Сьогодні висаджували дуб болотний, декоративна форма Грін піллар. Відрязняється тим, що сам по собі має пірамідальну сформовану крону. Взагалі дуб, як і всі дуби, вибагливий до родючості ґрунту – тому будемо підживлювати, поливати. Я думаю, що років через 10 тут будемо бачити вже дорослу алею, - розповіла Ольга Вітковська, інженерка садово-паркового господарства КП «Зеленбуд».

Ще одна дубова алея, кожне дерево в якій присвячене пам'яті чернігівця, загиблого при захисті нашої вітчизни в АТО/ООС, у Чернігові знаходиться на території Березового гаю по вул. Пухова.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

 «Стійке населення»: Фонд «Партнерство за сильну Україну» реалізовуватиме на Чернігівщині нову ініціативу

«Стійке населення»: Фонд «Партнерство за сильну Україну» реалізовуватиме на Чернігівщині нову ініціативу 12:10

До жовтня 2027 року на Чернігівщині триватиме впровадження ІІ фази програми «Партнерство за сильну Україну». Йдеться, зокрема, про швидке реагування на надзвичайні ситуації, відновлення соціальної інфраструктури, стабільну роботу підприємств житлово-комунального господарства та підтримку економічної стійкості.

російські дрони атакували державні установи на Чернігівщині

російські дрони атакували державні установи на Чернігівщині 12:08

Сьогодні вранці російські дрони атакували Прилуцьку міську раду та податкову у Новгород-Сіверському.

Надзвичайні події в області за останню добу 12:01

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

Чернігівські стрільці вибороли низку нагород на чемпіонаті України у Львові

Чернігівські стрільці вибороли низку нагород на чемпіонаті України у Львові 11:58

З 30 березня до 04 квітня у Львові відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед спортсменів 2006 року народження та молодших.

Дві срібні нагороди Олександра Лісогора на Континентальному кубку SLAVIC CUP у Словаччині

Дві срібні нагороди Олександра Лісогора на Континентальному кубку SLAVIC CUP у Словаччині 11:57

З 28 до 29 березня у Словаччині відбувся Континентальний кубок з лижних гонок SLAVIC CUP (міжнародні змагання FIS).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини