Протидія незаконному обігу пального — один із пріоритетних напрямків роботи ОДА
22 квітня відбулася онлайн-нарада за участі центральних органів виконавчої влади, представників міжвідомчих регіональних робочих груп з ліквідації нелегального обігу та торгівлі нафтопродуктами.

Заступник голови Чернігівської ОДА Олександр Савченко, представники профільних департаментів облдержадміністрації, контролюючих органів області також взяли участь в обговоренні результатів останніх перевірок об’єктів нелегальної торгівлі пальним.
За словами Олександра Савченка, в області триває робота щодо детінізації паливного бізнесу. Члени робочої групи постійно відстежують інформацію, розміщену на Інтерактивній карті нелегальних АЗС та здійснюють регулярні перевірки заправок.
— З початку року відпрацьовано 313 суб’єктів господарювання, які мають ознаки порушення вимог законодавства у сфері обігу пального та станом на 22 квітня виявлено 96 порушень. По чотирьох з них розпочато кримінальних провадження, а по 12 — складено адміністративні протоколи, — зазначив Олександр Савченко.
За повідомленням Департаменту розвитку економіки та сільського господарства ОДА, цьогоріч з незаконного обігу вилучено майже 972 тонни пально-мастильних матеріалів вартістю понад 22 мільйони гривень, а також обладнання – на суму 170 тисяч гривень.
Підсумовуючи результати засідання, заступник голови відзначив, що лише за умови злагодженої дії органів влади та місцевого самоврядування паливний бізнес стане повністю легальним. А це запорука як безпеки, так і економічного добробуту кожного жителя Чернігівщини.
Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині загинули двоє працівників гуманітарної місії, ще троє поранені 16:27
Сьогодні вдень російські війська завдали прицільного удару по працівниках гуманітарної місії з розмінування «Данська рада у справах біженців».

Жителі Чернігівщини можуть безоплатно отримати консультації з питань працевлаштування 14:26
Повномасштабна війна похитнула ринок праці в Україні. Роботодавці нарікають, що їм бракує рук. А люди у пошуках роботи скаржаться, що пропозицій мало і зарплати не відповідають очікуванням.

Як ветеранам і ветеранкам отримати більше безоплатних медичних послуг, а лікарям – доплату за допомогу Захисникам і Захисницям України 14:23
В Україні розширено перелік безоплатних послуг первинної медичної допомоги для ветеранів й ветеранок. Також запроваджено доплати лікарям, які надають їх ветеранам, з якими укладено декларації.
У Чернігові поліцейські перекрили канал розповсюдження психотропних речовин 14:21
Поліцейські встановили, що мешканець Чернігова налагодив систематичний збут уроздріб особливо небезпечної психотропної речовини. Під час обшуків у наркодилера вилучили 1 кг речовини, що схожа на солі альфа-PVP. Зловмисника затримано до ізолятора тимчасового тримання.
Понад 90 тис.грн сплатить браконьєр з м. Ніжин за незаконну риболовлю сітками 10:56
Другого вересня 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем під час проведення спільного рибоохоронного рейду з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП в Чернігівській області на водоймах Корюківського району викрито грубе порушення Правил рибальства.