Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 березня, 21:50:00

Кількість інтернаціональних шлюбів скоротилася

23.04.2021   11:48Агенцiя

У Чернігівській області у 2020 році з 3693 зареєстрованих шлюбів 159 (або 4,3%) – укладені між громадянами України та представниками інших країн.

Кількість інтернаціональних шлюбів, порівняно з 2019 роком, скоротилася на 37%.

Іноземців для створення сім'ї обрала 161 українка. Вони надали перевагу громадянам: Російської Федерації (23), Азербайджану (13), Німеччини (10), Республіки Білорусь та Грузії (по 9), Молдови, Вірменії, Туреччини (по 8), Ізраїлю, Нігерії, Польщі (по 7), Єгипту та Ірану (по 4) та ще  27 представникам країн  Європи,  12 – країн Азії, 5 – країн Африки.

Серед чоловіків нашої області, які взяли собі за дружину іноземку, 13 зупинили свій вибір на громадянках Російської Федерації, 3 – Республіки Білорусь, 2 – Грузії та по 1 – Литви, Молдови, Франції, Конго, Нігерії, Ізраїлю, Ірану та Казахстану.

Крім того, укладено 28 шлюбів між іноземними громадянами.

Головне управління статистики у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Менська та Носівська громади співпрацюватимуть у межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» 17:47

24 березня, в межах четвертої хвилі національного проєкту «Пліч-о-пліч: Згуртовані громади» Менську ТГ відвідала делегація з Носівської громади.

Обласна дитяча лікарня отримала допомогу від спортивного клубу «X-Line» 17:36

Днями матеріально-технічна база Чернігівської обласної дитячої лікарні поповнилася важливим обладнанням завдяки благодійному збору, який організували вихованці та команда спортивного клубу «X-Line».

Ветерани та ветеранки Чернігівщини обиратимуть представника від області у Раду ветеранів

Ветерани та ветеранки Чернігівщини обиратимуть представника від області у Раду ветеранів 15:21

27 березня відбудеться засідання регіональних зборів, на яких буде обрано представника від Чернігівської області до складу Ради ветеранів війни за незалежність України при Міністерстві у справах ветеранів України.

На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 17:03

Оперативники відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний мешканець одного із сіл Ніжинського району. Зловмисника затримали, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Поліцейські Корюківщини скерували до суду справу посадовиці, що обвнувачується у службовій недбалості на закупівлі укриттів 16:31

Слідчі Корюківського районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Корюківської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно посадовиці виконавчої влади за неналежне виконання службових обов’язків, що призвело до завдання збитків у понад 700 тисяч гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини