Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 червня, 10:11:03

Незаконна рубка дерев на території Красилівського лісництва

22.04.2021   14:55Агенцiя

Фахівцями Державної екологічної інспекції у Чернігівській області під час здійснення заходів державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог природоохоронного законодавства виявлено незаконну рубку дерев дуба звичайного у лісових насадженнях Красилівського лісництва державного підприємства «Чернігівське лісове господарство».

15 дерев дуба спиляні у зимовий період 2021 року невстановленими особами в межах Новобілоуської територіальної громади Чернігівського району без дозвільної документації, що є порушенням статей 64, 69 Лісового кодексу України.

Частина дерев вивезена у невідомому напрямку, а решта стовбурів з кронами залишена. На місце події викликана слідчо-оперативна група.  

Шкода, завдана лісу внаслідок незаконної рубки, становить 241 370 гривень.

Відповідні матеріали по справі направлено правоохоронним органам для проведення слідчо-оперативних дій з метою надання правової оцінки здійснення вирубки дерев та встановлення осіб порушників.

Останні новини Чернігівщини

Польська музика у Чернігівському філармонійному центрі 10:06

Польська музика звучала 14 червня 2026 року у залі Чернігівського обласного філармонійного центру.

Поліція Чернігівщини отримала новітні криміналістичні лабораторії 09:50

Учора поліцейські отримали три сучасні мобільні криміналістичні лабораторії, оснащені високотехнологічним обладнанням для роботи безпосередньо на місцях подій.

Поліція Чернігівщини упродовж вихідних розшукала трьох зниклих підлітків 09:19

Вихідними до поліції надійшли повідомлення про зникнення трьох хлопців, двоє з них — рідні брати. На щастя, з дітьми все гаразд, їх оперативно розшукали.

16 червня: цей день в Україні і світі 08:39

День 1572 Російська агресія - Day 1572 Russian aggression

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 17:47

За підрахунками служби зайнятості, з початку року (січень-травень)статус безробітного мали 8 тисяч мешканців області.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини