Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 серпня, 15:44:56

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 349 осіб

22.04.2021   11:45Агенцiя

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 22 квітня в області щеплено першою дозою 9276 людей, з них: вакциною AstraZeneca щеплено 8296 осіб, вакциною CoronaVac — 458 та вакциною Comirnaty (Pfizer-BioNTech) – 522.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 349 людей. Пунктами щеплення вакциновано 60 осіб. Мобільними бригадами щеплено:
— вакциною CoronaVac – 109 людей (маломобільні групи населення, опікуни, що їх доглядають та працівники критично важливих структур державної безпеки);
— вакциною Comirnaty проти COVID-19 виробництва Pfizer-BioNTech — 180 осіб (працівники та люди інтернатних закладів, будинків для людей похилого віку).

Останні новини Чернігівщини

Ремонт укриття і термомодернізація ліцею: як громади Ніжинщини готуються до нового навчального року 15:43

Під час візиту на південь регіону начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус відвідав дві громади – Ніжинську і Талалаївську сільську. У фокусі – готовність ТГ до старту нового навчального сезону.

Хотіла купити запчастини до авто, натомість втратила 15 тисяч гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахраїв на інтернет-майданчиках 15:21

Шахраї часто розміщують на інтернет-платформах фейкові оголошення про продаж різних товарів та переконують покупців робити передоплату. Поліцейські вкотре закликають громадян бути пильними під час здійснення покупок у інтернет-магазинах та сплачувати за товар виключно після його отримання й перевірки.

Латвійська делегація на Чернігівщині оглянула проєкти відновлення 14:40

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів робочу зустріч із латвійськими партнерами. У складі делегації – представники МЗС і посольства Латвії, бізнесу.

У Чернігові обговорили нові можливості розвитку соціальних послуг за підтримки ПРООН 14:22

11 серпня у Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч заступника міського голови Сергія Фесенка з представниками Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні — аналітикинею з розвитку соціальних послуг Наталією Осипенко та аналітиком з розвитку соціальних послуг Олександром Ковальчуком.

Психосоціальна підтримка для кожного: на Чернігівщині запрацюють дві мультидисциплінарні мобільні бригади 13:51

У Чернігові та Городнянській громаді планують сформувати дві мультидисциплінарні мобільні бригади, у складі яких будуть соціальні працівники, психологи, кейс-менеджери, асистенти.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини