Поліція встановила учасників конфлікту зі стріляниною поблизу села Прогрес
За фактом стрілянини поблизу села Прогрес Кіптівської громади співробітники Чернігівського районного управління поліції відкрили провадження за статтею «хуліганство».

В мережі Інтернет з’явилося відео, на якому водій легкового авто стріляв в бік водія автобусу. В ході комплексу оперативно-розшукових заходів правоохоронці Чернігівщини встановили учасників, свідків та очевидців події.
Зі слів свідків, водій автобусу спричинив аварійну ситуацію на дорозі. Під час словесного конфлікту між чоловіками один з них взяв до рук металевий лом, а інший — пістолет. Водій легкового авто декілька разів вистрелив у бік водія автобусу.
У результаті інциденту, який стався 9 квітня, ніхто не постраждав, тому учасники події вирішили не звертатися ані до правоохоронців, ані до медиків. Один з пасажирів зафіксував на телефон частину конфлікту та 19 квітня виклав відео в Інтернет.
Сьогодні слідчі відділення поліції №1 Чернігівського районного управління поліції (Козелець) відкрили кримінальне провадження за статтею 296 Кримінального кодексу України — хуліганство (грубе порушення громадського порядку, що супроводжується застосуванням предмету, схожого на пістолет).
Наразі поліцейські продовжують слідчі дії.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
До 15 років позбавлення волі засуджено мешканця Чернігівського району за вчинення зґвалтування своєї доньки 17:46
За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури судом визнано винним 44-річного мешканця Чернігівського району у вчиненні зґвалтування своєї 12-річної доньки (ч. 4 ст. 152, ч. 6 ст. 152 КК України).
“В ніч на Івана Купала” — разом з Академічним народним хором 16:45
Як завжди, неймовірно барвисту і виразну купальську програму запропонували глядачам артисти Академічного народного хору Чернігівського обласного філармонійного центру під керуванням заслуженого діяча мистецтв України Володимира Коцура.
Засуджено мешканця м.Чернігова за розбійний напад на військовослужбовця 16:21
Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину 32-річного місцевого жителя у нападі з метою заволодіння чужим майном, поєднаним з погрозою застосування насильства, небезпечного для життя та здоров’я особи, яка зазнала нападу, вчиненому в умовахвоєнного стану особою, яка раніше вчиняла розбій, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 187 КК України.
Ще три громади області розробляють концепти безбар’єрних маршрутів 15:39
На Чернігівщині триває робота над формуванням комплексної мережі безбар’єрних маршрутів. Крім Олишівської селищної ради, дорожні карти таких проєктів намітили також Гончарівська, Коропська та Парафіївська громади.
Засуджено до 10 років позбавлення волі чоловіка за вбивство односельчанина 14:57
Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 54-річного мешканця одного з сіл Чернігівського району та області за фактом умисного вбивства знайомого своєї дружини (ч.1 ст.115 КК України).