Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 серпня, 21:38:31

Вироком суду призначено покарання двом молодикам за грабіж на АЗК

21.04.2021   08:11Агенцiя

Вироком Деснянського районного суду м.Чернігова двох місцевих мешканців, один з яких раніше судимий, визнано винними у вчиненні грабежу за попередньою змовою осіб з приміщення АЗК (ч.2 ст.186 КК України).

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено, що у серпні 2020 року чоловіки, перебуваючи у приміщенні одного з АЗК, розташованого у м.Чернігові, з метою особистого збагачення, заволоділи з торгівельної полиці наборами інструментів, антисептичними засобами, проте були помічені працівниками АЗК.

Судом повно та всебічно оцінено надані стороною обвинувачення докази у справі та призначено покарання одному з молодиків у виді 4 років позбавлення волі зі встановленням іспитового строку на 3 роки, іншому – 5 років позбавлення волі.

За інформацією Чернігівської окружної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

Землевпорядники Чернігівщини оцифрували понад 9,8 тис. документацій із землеустрою та оцінки земель у першому півріччі 2026 року 16:54

Упродовж січня – червня 2026 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області перевели в електронну форму понад 9,8 тис. документацій Державного фонду документації із землеустрою та оцінки земель.

Від маленької сауни-бочки до сучасного комплексу відпочинку 16:33

Саме такий шлях пройшла родина Макаренків із села Хотинівка на Ніжинщині. Масштабувати бізнес Олегу та Юлії допомогли грантові програми, зокрема «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» від служби зайнятості.

За матеріалами СБУ 7 років ув’язнення отримав один з учасників каналу втечі ухилянтів за кордон 16:11

За доказовою базою Служби безпеки заочно засуджено до 7 років позбавлення волі одного з учасників каналу незаконного виїзду за кордон українських громадян призовного віку.

Ремонт укриття і термомодернізація ліцею: як громади Ніжинщини готуються до нового навчального року 15:43

Під час візиту на південь регіону начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус відвідав дві громади – Ніжинську і Талалаївську сільську. У фокусі – готовність ТГ до старту нового навчального сезону.

Хотіла купити запчастини до авто, натомість втратила 15 тисяч гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахраїв на інтернет-майданчиках 15:21

Шахраї часто розміщують на інтернет-платформах фейкові оголошення про продаж різних товарів та переконують покупців робити передоплату. Поліцейські вкотре закликають громадян бути пильними під час здійснення покупок у інтернет-магазинах та сплачувати за товар виключно після його отримання й перевірки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини