Громадянин Росії пропонував прикордоннику хабар, аби потрапити в нашу країну
Спільна міжвідомча група з офіцерів ГВВВБ «Центр» Держприкордонслужби, слідчого відділу Городнянського ВПД№1 ЧРУП НП в Чернігівській області під процесуальним керівництвом прокуратури Чернігівської області затримала в порядку ст. 208 КПК України громадянина Російської Федерації 1976 року народження.
Іноземець, якому було відмовлено в перетині державного кордону, спробував підкупити військовослужбовця відділу прикордонної служби «Гірськ» шляхом пропонування неправомірної вигоди в розмірі 40 доларів США.
Прикордонник, проявивши нульову толерантність до корупції, від хабаря відмовився, спробу підкупу зафіксовано. Тривають слідчі дії.
Загалом, від початку 2021 року прикордонників Чернігівського прикордонного загону намагалися підкупити 12 осіб.
Останні новини Чернігівщини
Масштабне оновлення тепломереж: водіїв попереджають про перекриття на вулиці Коцюбинського 09:49
Комунальне підприємство «Теплокомуненерго» переходить до наступного етапу великого проєкту «Реконструкція трубопроводів централізованої системи теплопостачання комунального підприємства «Теплокомуненерго» Чернігівської міської ради».
У поліції Чернігівщини відзначили професійну діяльність офіцерів служби освітньої безпеки 09:18
З нагоди другої річниці створення Служби освітньої безпеки начальник Головного управління Нацполіції в Чернігівській області Іван Іщенко та т.в.о начальника Управління патрульної поліції в Чернігівській області Ярослав Гордієнко відзначили офіцерів СОБ.
Доступ до послуг за будь-яких умов: про Індекс цифрової трансформації громад та Starlink – на брифінгу в ОВА 16:44
На національній платформі «Дія.Цифрова громада» працює унікальний інструмент – Індекс цифрової трансформації, який дозволяє в режимі реального часу вимірювати рівень цифровізації громад України.
На Чернігівщині триває декларування зброї: поліція нагадує громадянам про необхідність обов’язково задекларувати знайдену або отриману вогнепальну зброю та боєприпаси 16:19
Поліція інформує: декларування раніше знайденої або отриманої вогнепальної зброї звільняє людину від кримінальної відповідальності за її незаконне зберігання та надає право законно залишити зброю в себе.