Піротехніки ДСНС знищили 3 артилерійські снаряди часів Другої світової війни
Під час обстеження прилеглих територій піротехніки ДСНС інших небезпечних предметів не виявили.
19 квітня о 12:45 та 15:00 розрахунками групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення ГУ ДСНС України у Чернігівській області знищено у встановленому порядку 3 одиниці вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни відповідно.
Артилерійський снаряд калібром 76 мм на відкритій території біля села Кіпті Кіптівської територіальної громади виявили місцеві жителі напередодні ввечері.
Ще 2 снаряди калібром 122 мм знайшли сьогодні місцеві жителі неподалік с. Шестовиця Киїнської територіальної громади.
ГУ ДСНС України у Чернігівській області19 квітня о 12:45 та 15:00 розрахунками групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення ГУ ДСНС України у Чернігівській області знищено у встановленому порядку 3 одиниці вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни відповідно.
Артилерійський снаряд калібром 76 мм на відкритій території біля села Кіпті Кіптівської територіальної громади виявили місцеві жителі напередодні ввечері.
Ще 2 снаряди калібром 122 мм знайшли сьогодні місцеві жителі неподалік с. Шестовиця Киїнської територіальної громади.
ГУ ДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43
Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.
Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39
За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.
Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37
Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».
Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36
Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:28
Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.