Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 14 серпня, 08:39:34

Упродовж минулого тижня надзвичайники 96 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

19.04.2021   16:16Агенцiя

Упродовж минулого тижня з 12 по 19 квітня щоденно в підрозділах Головного управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 190 чоловік особового складу та 60 одиниць спеціальної техніки.

Вогнеборці ліквідували 60 пожеж, 19 з яких виникли в житловому секторі громадян, 5 на транспорті, 36 в природних екологічних системах. Нажаль, у вогні загинуло 4 особи, ще 1 особа отримала травми. Трагічні випадки, причинами яких послужила необережність господарів під час паління сталися в селах Волевачі, Сахнівка, Богданівка, смт Добрянка на території Остерської, Березнянської, Линовицької та Добрянської територіальних громад відповідно.

У водоймах області потонуло 2 особи. 13 квітня в р. Удай у межах смт Варва Прилуцького району було виявлено та рятувальниками 11-ого Державного пожежно-рятувального підрозділу ГУ ДСНС в області піднято на поверхню тіло місцевого жителя, 1996 р.н.

18 квітня у штучній водоймі в м. Городня Чернігівського району виявлено та піднято на поверхню тіло мешканця цього ж населеного пункту, 1953 р.н. У обох випадках обставини та причина смерті громадян встановлюються правоохоронним органами.

Фахівці групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення 11 разів залучалася до виконання завдань за призначенням (Чернігівський район - 5, Ніжинський район - 2, Прилуцький район - 2, Корюківський район - 1, Новгород-Сіверський район - 1). Знищено у встановленому порядку 39 вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни, зокрема 30 артилерійських снарядів калібром 45, 76 та 122 мм, 9 мінометних мін калібром 82, 50, 107 та 120 мм.

Крім того, підрозділи ГУ ДСНС України у Чернігівській області 24 рази залучалися для надання допомоги громадянам та проведення інших невідкладних робіт: 4 - аварійно-рятувальні роботи на місці ДТП, 11 - надання допомоги медичним та працівникам поліції, 2 - проведення робіт із демеркуризації приміщень, 1 - прибирання поваленого дерева, 1 - проведення пошукових робіт, 1 - деблокування тіла загиблого та підняття автокрану, 4 - виконання заходів із запобігання поширенню захворюваності на коронавірусну хворобу COVID-19.

ГУ ДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Землевпорядники Чернігівщини оцифрували понад 9,8 тис. документацій із землеустрою та оцінки земель у першому півріччі 2026 року 16:54

Упродовж січня – червня 2026 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області перевели в електронну форму понад 9,8 тис. документацій Державного фонду документації із землеустрою та оцінки земель.

Від маленької сауни-бочки до сучасного комплексу відпочинку 16:33

Саме такий шлях пройшла родина Макаренків із села Хотинівка на Ніжинщині. Масштабувати бізнес Олегу та Юлії допомогли грантові програми, зокрема «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» від служби зайнятості.

За матеріалами СБУ 7 років ув’язнення отримав один з учасників каналу втечі ухилянтів за кордон 16:11

За доказовою базою Служби безпеки заочно засуджено до 7 років позбавлення волі одного з учасників каналу незаконного виїзду за кордон українських громадян призовного віку.

Ремонт укриття і термомодернізація ліцею: як громади Ніжинщини готуються до нового навчального року 15:43

Під час візиту на південь регіону начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус відвідав дві громади – Ніжинську і Талалаївську сільську. У фокусі – готовність ТГ до старту нового навчального сезону.

Хотіла купити запчастини до авто, натомість втратила 15 тисяч гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахраїв на інтернет-майданчиках 15:21

Шахраї часто розміщують на інтернет-платформах фейкові оголошення про продаж різних товарів та переконують покупців робити передоплату. Поліцейські вкотре закликають громадян бути пильними під час здійснення покупок у інтернет-магазинах та сплачувати за товар виключно після його отримання й перевірки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини