Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 грудня, 14:43:40

Погоджувальна рада затвердила порядок денний 7-ої сесії Чернігівської міської ради

17.04.2021   10:26Агенцiя

16 квітня Погоджувальна рада затвердила питання порядку денного сьомої сесії Чернігівської міської ради VIII скликання, що запланована на 28 квітня. У цьому засіданні взяли участь чернігівський міський голова та секретар міської ради, голови депутатських фракцій, голови постійних депутатських комісій, а також керівники структурних підрозділів міської ради.

На початку засідання міський голова Владислав Атрошенко повідомив, що до розгляду пропонується загалом 25 питань порядку денного сесії. Він коротко прокоментував кожне з них.

Зокрема, першим у порядку денному йде питання щодо затвердження заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради. Претендент - Віктор Геращенко, який зараз є головою правління АТ «Облтеплокомуненерго».

- Він непогано орієнтується в колі питань, пов’язаних із обов’язками заступника з питань житлово-комунального господарства. Ми пропонуватимемо його кандидатуру. Він буде присутній на усіх засіданнях постійних комісій і доповість про свою біографію, кожен депутат зможе задати йому необхідні запитання, - повідомив Владислав Атрошенко.

Питання щодо проєкту інвестиційної програми ТОВАРИСТВА ФІРМА «ТЕХНОВА» включає заходи з модернізації насосного та теплообмінного обладнання на центральних теплових пунктах (7 одиниць насосного обладнання та 3 одиниці теплообмінного), придбання автомобіля спеціального призначення «Аварійно-ремонтна майстерня» на базі шасі МАЗ 4371, розробку проєкту реконструкції теплової мережі від ТК 14/8-6 до ТК 14/8-7 зі зменшенням діаметру трубопроводу (з 325 мм на 219 мм) довжиною 62 м по вул. Старобілоуській, 33 та придбання оргтехніки. Фінансування Програми передбачене за рахунок амортизаційних відрахувань на суму 2,52 млн грн.

На сесії депутати міської ради розглядатимуть також питання щодо подальшої долі пасажирського теплоходу «Казбек». Міський голова зауважив, що воно декілька років відкладалося, але вже настав час його вирішити. Наразі теплохід «Казбек» пришвартований у Жавинці. Місце стоянки щорічно обходиться в 60 тисяч гривень. З постійної команди там - тільки капітан. Судну потрібен черговий доковий ремонт, який у Чернігові зробити неможливо - треба переправляти теплохід у Київ. Вартість такого ремонту - більше мільйона гривень. Але головне - що це не вирішує питання по суті, тому що за останні роки Десна дуже сильно обміліла й використовувати теплохід по Десні все одно немає можливості.

- Це питання депутатами минулого скликання вже декілька разів розглядалося. Кілька років я утримувався від того, щоби взагалі щось робити з цим теплоходом. Тому що це пам'ять, це символ того, що Чернігів – місто, яке має чудову, чисту, прекрасну річку Десна. Але останні роки теплохід ми не могли вже використовувати. Ремонтні роботи – дороговартісні. Перспектива його використання дедалі стає все більш туманною, оскільки, реально, глибина русла Десни не дозволяє це робити, ріка міліє. І ми бачимо, що держава не виділяє відповідні кошти на очищення русел річок, які могли би бути найдешевшим видом водного транспорту. Тобто перспективи немає. Була думка, щоби його розмістити в порту і зробити там кафе. В літній період якийсь плюс від цього був би, але в зимовий період охороняти його, утримувати, займатися ремонтом - неможливо. Тим більше, що за рік-два цей корабель остаточно заіржавіє. Якщо ми продамо його – він хоча би матиме перспективу подальших відновлення та експлуатації на Дніпрі. При цьому назва буде збережена і всі ми знатимемо, що наша легенда - жива і використовується за призначенням, - підкреслив він.

Депутати міської ради також вноситимуть зміни до Комплексної цільової Програми розвитку житлово-комунального господарства, Програми розвитку електричного транспорту, Програми забезпечення діяльності КП «Міський Палац культури ім.В.Радченка», Програми сприяння забезпечення новим житлом мешканців непридатного для проживання та застарілого житлового фонду. Ці питання попередньо погоджувалися на засіданні виконавчого комітету міської ради.

Крім того, на сесії розглядатиметься ряд бюджетних та земельних питань.

Окрім того, Владислав Атрошенко анонсував, що на пленарному засіданні буде оголошена заява щодо позиції міського голови та органів місцевого самоврядування відносно загроз, які сьогодні має наша країна через накопичення військ РФ на кордоні України.

- Місцеве самоврядування за таких обставин повинне бути надійною підтримкою Збройним силам України та надійним високоорганізованим учасником всіх організаційних заходів по підготовці та здійсненню територіальної оборони. Ця заява повинна містити чітку, тверду та зрозумілу позицію міського голови і місцевого самоврядування щодо того, що буде відбуватися, якщо буде подальша ескалація з переходом у військові дії. Зокрема, місцеве самоврядування буде підставляти плече Збройним силам України в усіх заходах, які потребуватиме ситуація, - наголосив він.

Усі запропоновані проєкти питань порядку денного 7-ї сесії Чернігівської міської ради 8-го скликання депутати будуть розглядати на засіданнях постійних комісій, які проходитимуть протягом наступного тижня. Ознайомитися з ними можна на офіційному вебпорталі Чернігівської міської ради в розділі «Публічна інформація».

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

В області проводитиметься державний моніторинг атмосферного повітря

В області проводитиметься державний моніторинг атмосферного повітря 13:25

Відповідна програма на 2021-2025 роки затверджена 30 листопада рішенням сесії обласної ради. Попередньо ініціатива пройшла процедуру погодження у Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів України.

Робота є… у «Дружбі-Новій»

Робота є… у «Дружбі-Новій» 13:16

Наразі підприємству потрібні тракторист-машиніст та слюсар-ремонтник. Підприємство подало вакансії до Борзнянської районної та Ніжинської міськрайонної філій Чернігівського обласного центру зайнятості відповідно.Це потужне агропромислове підприємство агрохолдингу "Kernel" працює на території багатьох територіальних громад Чернігівщини, забезпечуючи роботою місцевих жителів.

м. Чернігів: рятувальники ліквідували пожежу маршрутного автобуса

м. Чернігів: рятувальники ліквідували пожежу маршрутного автобуса 13:10

2 грудня о 08:43 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про загоряння мікроавтобуса "Рута 20" в результаті зіткнення з тролейбусом по проспекту Перемоги напроти будинку 21 в обласному центрі.

На оздоровлення навколишнього середовища на Чернігівщині зібрали  понад 54 мільйони гривень

На оздоровлення навколишнього середовища на Чернігівщині зібрали понад 54 мільйони гривень 13:05

Про надходження екологічного податку платниками податків Чернігівщини за одинадцять місяців 2021 року інформує громадськість начальниця Головного управління ДПС у Чернігівській області Людмила Слотюк.

 Обіг пластикових пакетів: яких змін очікувати українцям уже з 10 грудня

Обіг пластикових пакетів: яких змін очікувати українцям уже з 10 грудня 13:01

За тиждень в Україні вводиться в дію Закон № 1489-IX «Про обмеження обігу пластикових пакетів на території України». Відтак з 10 грудня у магазинах, супермаркетах, аптеках, закладах харчування та сфері надання послуг буде заборонено безоплатне розповсюдження пластикових пакетів. Ця норма не стосується біорозкладних пакетів, а також надтонких пластикових, що є первинною упаковкою для свіжої риби, м’яса і продуктів із них, сипучих продуктів та льоду. До порушників вимоги застосовуватимуться адміністративно-господарські санкції.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини