Припинено неправомірне користування 1205 га землі державного науково-дослідного підприємства
Господарський суд Чернігівської області задовольнив позов Чернігівської обласної прокуратури і визнав недійсними договори про користування суб’єктом господарювання земельними ділянками площею понад 1205 га на території Ніжинського району, які належать державному науково-дослідному підприємству.
Фактично суб'єкт господарювання безоплатно отримував у користування земельні ділянки державної форми власності площею 1205 га та зібраний з них урожай.
Прокурором доведено в суді, що договори про надання сільськогосподарських послуг з обробітку землі та поставок зернової продукції підприємству укладено з метою приховування правовідносин, пов'язаних з орендою землі.
Крім того, Національна академія аграрних наук України, у чиєму підпорядкуванні знаходиться науково-дослідне підприємство, не надавала на це згоди.
Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури
Останні новини Чернігівщини
Укриття, харчоблок і осередок «Захисту України»: які новини в ліцеях у Тупичеві і Городні 11:28
Чернігівська ОВА багато уваги приділяє саме освітньому компоненту і працює над тим, щоб якомога більше дітей мали змогу навчатися очно. У рамках робочого візиту в громади начальник ОВА В’ячеслав Чаус відвідав ліцеї в Тупичеві і Городні.
Доступність починається з нас: у Чернігові відбулась тематична конференція 11:24
Питання психологічної взаємодії з ветеранами та їхніми родинами обговорили сьогодні учасники тематичної конференції, яка відбулася в КНП «Ветеранський простір». Співорганізатором події виступила громадська організація «Ветеранська спільнота України «Серцевір».
Вибухотехніки поліції Чернігівщини продовжують знешкоджувати збиті ворожі безпілотники 11:22
Днями співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини знешкодили нерозірвану бойову частину ворожого ударного безпілотника, який був збитий Силами оборони України у Чернігівському районі.
Поліцейські Чернігівщини вибороли призові місця на Всеукраїнських ветеранських змаганнях 11:21
Днями у Києві відбувся турнір «Звитяга нескорених», який об’єднав 500 ветеранів, ветеранок та поранених захисників з усієї України.
Компенсаційні програми для роботодавців, які сприяють працевлаштуванню людей з інвалідністю 11:19
Служба зайнятості надає фінансову підтримку роботодавцям, які винаймають чи облаштовують робочі місця для людей з інвалідністю.