Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 13 жовтня, 03:37:06

Піротехніки ДСНС знищили артилерійський снаряд та три мінометні міни часів Другої світової війни

16.04.2021   08:12Агенцiя

15 квітня фахівцями групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення ГУ ДСНС України у Чернігівській області у встановленому порядку знищено 4 одиниці вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни.

О 12:50 знищено мінометну міну калібром 120 мм, яку напередодні було виявлено на 670-му км (пікет № 3) від станції "Черемушки" Південно-Західної залізниці на території Бахмацької територіальної громади.

О 13:30 піротехнічним розрахунком знищено мінометну міну калібром 120 мм, яку було виявлено 14 квітня на території СП "Хлібокомбинат Новгород-Сіверської райспоживспілки" по вул. Залінійній у районному центрі.

Мінометну міну калібром 50 мм, виявлену вранці 14 квітня на території приватного господарства у с. Голінка Дмитрівської територіальної громади надзвичайники ДСНС знищили о 14:10, а мінометну міну калібром 50 мм та артилерійський снаряд калібром 76 мм, виявлені на відкритій території у с. Сезьки Ічнянської територіальної громади знищено о 17:00.

В усіх вищезазначених випадках під час обстеження прилеглих територій інших боєприпасів виявлено не було.

ГУ ДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Поліцейські Чернігівського райуправління викрили дует викрадачів мотоциклів 10:32

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з поліцейським офіцером громади викрили двох молодиків, причетних до незаконного заволодіння мотоциклами в селах Чернігівського району.

Освіта без вікових обмежень: можливості для дорослого населення Чернігівщини 10:30

Здобути нову професію, підвищити кваліфікацію або офіційно підтвердити вже набуті навички – зробити це можна в закладах професійної освіти області.

Вкрай потрібна ініціатива: жителі віддалених сіл – про мобільні бригади лікарів 10:26

Сьогодні в двох громадах області, а саме в Ріпкинській та Чернігівській, працювали мобільні бригади лікарів. Тож, отримати спеціалізовані послуги та пройти медичне обстеження змогли жителі Любеча, Добрянки, Радуля, Пакуля та інших сіл громад.

10 жовтня: цей день в Україні і світі

10 жовтня: цей день в Україні і світі 10:01

ДЕНЬ 1325 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1325 RUSSIAN AGRESSION

Поліція Чернігівщини перекрила канал збуту вибухонебезпечних боєприпасів 09:10

Поліцейські відділення №1 (с-ще Короп) Новгород-Сіверського райвідділу затримали 37-річну жительку одного з сіл Коропської громади, яка налагодила збут ручних гранат.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини