Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 вересня, 03:21:06

Прокуратура повернула громаді області будівлю, за яку вчасно не сплачувалася орендна плата

15.04.2021   08:03Агенцiя

Вивченням питання сплати коштів за оренду об’єктів державної та комунальної власності встановлено, що одним із суб’єктів господарювання тривалий час порушуються умови щодо своєчасного внесення до обласного бюджету орендної плати за договором оренди нежитлової будівлі загальною площею 255 кв. м, розташованої на вул. Хлібопекарській у м. Чернігові.

З метою захисту інтересів держави Чернігівською окружною прокуратурою пред’явлено до Господарського суду Чернігівської області позовну заяву про стягнення заборгованості в сумі майже 70 тис. грн та зобов'язання повернення орендованого приміщення Управлінню комунального майна Чернігівської обласної ради.

Рішенням Господарського суду Чернігівської області від 12.04.2021 вказаний позов задоволено, з суб’єкта господарювання на користь обласного бюджету стягнуто майже 70 тис. грн та повернуто орендовану нежитлову будівлю.
 
За інформацією Чернігівської окружної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54

У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52

Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

 Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51

За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).

Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44

1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38

Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини