Виявлено 89 нових випадків COVID-19
За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 13 квітня в області зафіксовано 89 нових випадків COVID-19.
У Бахмацькому районі виявлено 47 нових випадків захворювання, у Талалаївському - 9, в Ічнянському - 8, у Городнянському - 7, Борзнянському та Сосницькому - по 6, у Чернігові - три, у Прилуках, Носівському та Чернігівському районах - по одному. З них 80 хворих госпіталізовано.
На жаль, зафіксовано ще 16 летальних випадків. Від ускладнень, спричинених коронавірусною хворобою, померли 74-річний, 82-річна, 75-річна, 68-річний та 83-річний жителі Чернігова; 79-річний житель Прилуцького району; 85-річна жителька Корюківського району; 70-річний житель Бобровицького району; 51-річний житель Срібнянського району; 80-річна, 60-річна та 80-річна жительки Чернігівського району; 72-річний житель Ніжина та 72-річна жителька Бахмацького району. Від основного захворювання із супутнім діагнозом COVID-19 померли 61-річна жителька Прилук та 79-річний житель Корюківського району. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.
За минулу добу в області ще 181 пацієнт одужав від COVID-19. У Чернігові одужали 56 хворих, у Ніжині - 48, у Чернігівському районі - 8, у Прилуках, Носівському та Ніжинському района - по 6, у Бахмацькому, Козелецькому, - 5, у Бобровицькому, Варвинському та Менському - 4, у Сновському, Новгород-Сіверському, Ічнянському, Городнянському та Борзнянському - по 3, у Коропському, Куликіському, Ріпкинському, Семенівському та Срібнянському - по 2, у Корюківському, Прилуцькому, Сосницькому і Талалаївському - по одному. З них 161 хворий перебував на госпіталізації.
Підтверджених діагнозів інфікованих на COVID-19 в області – 47 675, з них:
- 36 104 пацієнти одужали;
- 9 389 лікується амбулаторно;
- 1138 перебуває на госпіталізації в ЗОЗ;
- 957 летальних випадків;
- 87 померлих осіб із супутнім діагнозом COVID-19.
За минулу добу в області проведено понад 2900 досліджень.
Останні новини Чернігівщини
Служба зайнятості пропонує роботодавцям співпрацю і запрошує скористатися комплексом безкоштовних послуг 14:45
Основні з них: підбір кадрів на засадах рекрутингу, професійне навчання безробітних під конкретні робочі місця; підвищення конкурентоспроможності працівників шляхом отримання ваучера на навчання; навчання жінок «чоловічим» професіям, різні компенсаційні програми, суспільно-корисні роботи.
Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових 11:03
В області триває збір урожаю. Місцеві аграрії демонструють одні з найвищих показників за обсягами валового збору зернових і зернобобових культур, забезпечивши Чернігівщині друге місце серед регіонів України.
Чернігівські боксерки вибороли золото й бронзу на Кубку України серед жінок-еліти у Львові 10:35
Вітаємо наших спортсменок із вдалим виступом на Кубку України з боксу серед жінок-еліти, який проходив у Львові з 24 до 29 листопада!
В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини 09:44
«НАСскрізь» – це вистава Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького. Її унікальність в тому, що акторами є ветерани та ветеранки російсько-української війни. Режисер-постановник проєкту – також ветеран – Дмитро Гусаков.
У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна» 09:42
У Чернігові другий рік поспіль триває соціальний проєкт «Долоньки тепла.