З 12 квітня дитсадки Чернігова на карантині
З понеділка, 12 квітня, у Чернігові забороняється відвідування здобувачами освіти всіх освітніх закладів незалежно від форм власності.
Це визначено рішенням міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке прийняте 5 квітня з огляду на те, що в Чернігові відбувається критичний приріст кількості хворих з важким перебігом COVID-19, які потребують госпіталізації.
Єдине виключення робиться для дітей медичних працівників, оскільки саме медики будуть на передньому краї боротьби з епідемією. Саме їх присутність на робочих місцях є зараз найкритичнішою і найпотрібнішою для всіх.
- За поданням головних лікарів буде визначена категорія та кількість дітей медичних працівників. Тобто у дитячих садочках забезпечуватиметься робота включно для даної категорії дітей. Для всіх інших дитячі садочки будуть закриті, - прокоментував виконання управлінням освіти рішення комісії ТЕБ та НС начальник управління міськради Василь Білогура.
Перелік дітей медичних працівників міста, які відвідують дитсадки і потребуватимуть їх у період карантину, складало протягом цього тижня міське управління охорони здоров'я. Враховуючи кількість таких дітей, управління освіти міської ради сьогодні оприлюднило інформацію, що для тимчасового перебування дітей медичних працівників визначені такі дитсадки:
Чернігівський дошкільний навчальний заклад № 59 «Білочка» (проспект Миру, 201)
Чернігівський дошкільний навчальний заклад № 68 «Пізнайко», центр розвитку дитини, (вул. Пирогова, 17)
Чернігівський дошкільний навчальний заклад № 73 (вул. Рокоссовського, 52).
Завідувачі зазначених закладів наразі здійснюють заходи щодо організації харчування, освітнього процесу та догляду за дітьми.
Очікується, що ці дитсадки будуть відвідувати 257 дітей.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
На Ніжинщині поліцейські вилучили у місцевого мешканця вибухівку та наркотики 16:18
Співробітники сектору кримінальної поліції відділення поліції № 1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції під час санкціонованого обшуку у 35-річного мешканця Бахмацької громади виявили й вилучили дві тротилові шашки вагою 200 г кожна та пакет з подрібненою та висушеною речовиною, що схожа на канабіс.
Увага пасажирам: відновлює роботу маршрут №4, змінюється маршрут №11 16:16
До уваги пасажирів електротранспорту Чернігова. Повідомляємо, що з 23 лютого 2026 року змінюється робота деяких маршрутів міського електротранспорту.
«Ідентичність, що звучить українською»: у Чернігові відбувся круглий стіл з нагоди Міжнародного дня рідної мови 12:13
З нагоди Міжнародного дня рідної мови, який щорічно відзначають 21 лютого, напередодні в Чернігові відбувся круглий стіл «Ідентичність, що звучить українською».
Надзвичайні події в області за останню добу 10:09
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.
Цифрова безбар'єрність у дії: архівні ресурси Чернігівщини – у відкритому доступі 10:06
Торік оцифровано понад півтори тисячі архівних справ, які стосуються історичного минулого нашого регіону. А це 78 тисяч цифрових копій документів.