Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 3 серпня, 00:22:53

Прокуратура вступила в судовий спір задля збереження майже 28 млн грн державних коштів

08.04.2021   07:58Агенцiя

Моніторингом Єдиного державного реєстру судових рішень Чернігівською обласною прокуратурою встановлено, що в провадженні Господарського суду м. Києва перебуває справа за позовом ТОВ «Фрезеніус Медикал Кер Україна» до Чернігівської обласної державної адміністрації, Чернігівської міської ради, КНП «Чернігівська міська лікарня № 1» Чернігівської міської ради та КНП «Чернігівська міська лікарня № 2» Чернігівської міської ради про стягнення 27 919,5 тис грн.

ТОВ «Фрезеніус Медикал Кер Україна» через судовий позов намагається стягнути з держави та Чернігівської міської ради 27 919,5 тис грн. за бездоговірні медичні послуги гемодіалізу, які надавалися протягом 2018 року. Хоча відповідні відділення, які надають допомогу хворим на хронічну хворобу нирок 5 стадії, створені в КНП «Чернігівська обласна лікарня» Чернігівської обласної ради та КНП «Чернігівська міська лікарня № 1» Чернігівської міської ради.

Необґрунтоване стягнення з відповідачів значних коштів поставить перед загрозою фінансування інших медичних програм.

З метою недопущення необґрунтованої втрати коштів Державного та місцевого бюджетів прокурором здійснено вступ у розгляд Господарським судом м. Києва даної справи на стороні Чернігівської обласної державної адміністрації, Чернігівської міської ради, КНП «Чернігівська міська лікарня № 1» Чернігівської міської ради та КНП «Чернігівська міська лікарня № 2» Чернігівської міської ради.

Розгляд справи триває.

Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17

Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.

Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55

Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.

Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13

З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.

У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37

У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.

Робота без бар’єрів 15:14

Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини