Виявлено 195 нових випадків COVID-19
За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 7 квітня в області зафіксовано 195 нових випадків COVID-19.
ПЛР-дослідження підтвердило інфікування 111 чернігівців, двоє ніжинців, 32 жителів Городнянського, 17 – Козелецького, 8 - Ріпкинського районів. Семеро інфікованих у Корюківському районі, по п’ять – у Сосницькому й Чернігівському, троє – у Сновському. По одному – в Бахмацькому, Борзнянському, Менському, Носівському та Семенівському районах. З них 42 хворих госпіталізовано.
На жаль, зафіксовано вісім летальних випадків. Від ускладнень, спричинених вірусом COVID-19, померли троє чернігівців: двоє чоловіків 95 і 69 років та 69-річна жінка, ще одна жінка 77-років з Чернігівського району, двоє жителів Бахмацького району: 56-річний чоловік й 71-річна жінка, 58-річна жителька Носівського району та 60-річна – з Прилуцького. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.
За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужало 330 хворих. З них 125 чернігівців, 67 ніжинців, 16 мешканців Чернігівського району, 14 – Носівського, восьмеро – Варвинського. По п’ять одужавших у Бобровицькому, Городнянському, Менському, Сосницькому і Сновському районах, по чотири – у Борзнянському, Коропському й Новгород-Сіверському, по три – у Корюківському, Семенівському і Талалаївському. Шестеро хворих одужали у Прилуках, стільки ж у Куликівському й Ріпкинському районах, по дев’ять – у Бахмацькому й Ніжинському, по сім – у Козелецькому та Ічнянському, по два – у Прилуцькому і Срібнянському. З них п’ятеро осіб перебували на лікуванні у закладах охорони здоров’я.
Загалом на Чернігівщині 44 901 випадок захворювання COVID-19, з них:
– 34 891 хворий одужав;
– 7 943 — лікується амбулаторно;
– 1 087 — перебуває на госпіталізації у медзакладах;
– 897 летальних випадків;
– 83 особи померли із супутнім діагнозом COVID-19.
За минулу добу в області провели понад 3 200 досліджень.
Останні новини Чернігівщини
Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 00:00
На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.
Продовжується надання матеріальної підтримки власникам житла, пошкодженого внаслідок ударів рф 17:06
2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста, чиє житло постраждало внаслідок російської військової агресії.
Поліцейські Чернігівщини скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора каналу збуту зброї та боєприпасів 16:35
Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду справу 28-річного чернігівця, який налагодив канал постачання вогнепальної зброї та набоїв в обласному центрі.
У Чернігові вшанували пам’ять усіх загиблих у Війні на Незалежність України 15:58
З нагоди четвертої річниці звільнення Чернігівщини від російських окупаційних військ в обласному центрі відбулися тематичні заходи.
Поліція Чернігівщини встановлює обставини та причетних до булінгу школяра 15:10
В ході моніторингу соцмереж поліцейські виявили відео на якому під час поїздки у шкільному автобусі один з хлопців чинить булінг стосовно іншого школяра.