Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 березня, 12:42:59

Чернігів: посвідчення для регулярних спеціальних перевезень

05.04.2021   14:55Агенцiя

Зранку понеділка, до 12-ї години, в Чернігівській міські раді вже видали близько 5 тисяч тимчасових посвідчень для користування громадським транспортом. Посвідчення видавалися також і у вихідні дні. У суботу їх видали 16 тисяч, у неділю - 7 тисяч.

Як відомо, відсьогодні відповідно до рішення виконкому зупиняється звичайний режим роботи міського громадського транспорту загального користування. Він працюватиме в режимі регулярних спеціальних перевезень (аналогічно тому, як навесні минулого року) за наявності у пасажира тимчасового посвідчення.

Нагадаємо, для одержання тимчасових посвідчень керівникам підприємств/установ/організацій потрібно надати до Чернігівської міської ради (вул. Магістратська, 7, каб. 21) заявки (клопотання на ім’я міського голови у довільній формі), в яких зазначити: назву організації, кількість необхідних посвідчень для працівників, ПІБ, дати народження, серії та номери паспортів тих, кому буде видане тимчасове посвідчення.
Оплата проїзду у громадському транспорті - згідно зі звичайними тарифами. Пасажиру, крім тимчасового посвідчення, потрібно мати при собі й паспорт.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Питання освіти, надійний зв’язок і реалізація програми Скринінг здоров’я 40+ – В’ячеслав Чаус на нараді з керівниками РВА 12:39

Начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус провів нараду з керівниками п'яти районних військових адміністрацій. До зустрічі долучилися заступники голови ОДА – Костянтин Мегем, Дмитро Синенко, Жанна Шерстюк, Іван Ващенко та Сергій Зенченко.

Відкриття ангіографічної операційної та інсультного блоку — новий етап розвитку медичної допомоги в Ніжинській громаді 12:17

У Ніжинській центральній міській лікарні ім.М.Галицького днями запрацювали нова сучасна ангіографічна операційна та спеціалізований інсультний блок.

Опалювальний сезон 2025/2026 завершується у Чернігові 3 квітня 11:43

У Чернігові опалювальний сезон 2025/2026 завершується у п’ятницю, 3 квітня 2026 року, у зв’язку з тим, що середньодобова температура зовнішнього повітря вже перевищує +8 °C і, за прогнозами, утримуватиметься на цьому рівні до кінця тижня.

На Чернігівщині поліція розслідує факт масової загибелі риби у водоймі 11:21

За фактом масової загибелі риби у водоймі на території Менської громади Корюківського району поліція розслідує кримінальне провадження.

На Чернігівщині триває реалізація програми Скринінг здоров’я 40+. Завдання – охопити всю область 10:50

У Чернігівській області триває реалізація програми профілактичного медичного обстеження для жителів віком 40 років і старше.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини