Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 вересня, 13:36:40

Упродовж минулого тижня надзвичайники 134 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

05.04.2021   12:14Агенцiя

Упродовж минулого тижня з 29 березня по 5 квітня щоденно в підрозділах Головного управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 192 чоловіки особового складу та 67 одиниць спеціальної техніки.

Вогнеборцями ліквідовано 116 пожеж, з яких 21 виникла в житловому секторі громадян, 91 у природних екологічних системах, 1 на транспорті та 3 інші. Внаслідок дії небезпечних факторів вогню у с. Обмачів Батуринської територіальної громади Ніжинського району 1 особа отримала травми, у м. Городня Чернігівського району 1 людина загинула.

У ставку біля смт Мала Дівиця Прилуцького району виявлено потонулу жінку.

Фахівці групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення 6 разів залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни, виявлених у Чернігівському районі (чотири рази), містах Ніжин та Чернігів. Знищено у встановленому порядку 10 боєприпасів, з них 5 артилерійських снарядів калібром 76 та 152 мм, 1 мінометну міну калібром 82 мм, 4 ручні гранати РГД-33.

Крім того, підрозділи оперативно-рятувальної служби Чернігівщини 11 разів залучалися для надання допомоги громадянам, зокрема проведення робіт із демеркуризації приміщень, буксирування транспортних засобів, рятування тварини, а також виконання заходів із запобігання поширенню захворюваності на коронавірусну хворобу COVID-19.

ГУ ДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

08:23

Прокуратура повертає у власність громади гідроспоруди на Коропщині

Прокуратура повертає у власність громади гідроспоруди на Коропщині 08:19

З метою захисту інтересів територіальної громади, прокуратура звернулася до суду з заявами про передачу чотирьох гідротехнічних споруд, площею понад 20 тис. м2, у комунальну власність.

Чернігівська обласна дитяча лікарня отримала сучасний ультразвуковий сканер від благодійників 08:16

Завдяки Благодійній організації La Chaine de l'Espoir Чернігівська обласна дитяча лікарня поповнилась сучасним ультразвуковим сканером експертного класу з кардіонахилом.

Продовжила справу загиблого чоловіка: до лав поліції Чернігівщини доєдналася дружина Героя-захисника Чернігова Дарина Христенок 08:13

Начальник поліції Чернігівщини Іван Іщенко привітав у лавах поліції Чернігівщини Дарину Христенок, дружину полеглого Героя Олексія Христенка, який загинув у 2022 році під час оборони Чернігова від російських загарбників.

Бронза світового рівня: Данило Жасан — призер чемпіонату світу з боксу-2025 у Ліверпулі 08:10

З 4 по 14 вересня у місті Ліверпуль (Велика Британія) проходить чемпіонат світу з боксу World Boxing Championship 2025, який об’єднав 540 найсильніших спортсменів із 66 країн світу.