Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 жовтня, 07:43:36

У Чернігові СБУ викрила підпільне масштабне виробництво контрафактного алкоголю

02.04.2021   09:12Агенцiя

Служба безпеки України блокувала у Чернігові незаконні виробництво і збут оптових партій контрафактної підакцизної продукції сумнівної якості.

За попередніми данними слідства, підпільні цехи з виробництва сурогату були облаштовані у приміщеннях місцевих гаражних кооперативів.

Фальсифікований алкоголь виготовляли із сировини невідомого походження в антисанітарних умовах. Готова продукція реалізовувалась великими партіями під виглядом відомих вітчизняних та іноземних брендів через оптові бази та точки роздрібної торгівлі регіону.

Під час проведеня слідчих дій у місцях виробництва фальсифікату правоохоронці виявили майже тонну спирту невідомого походження, коньячний концентрат, пакувальну тару та інші докази протиправної діяльності.

У межах кримінального провадження за ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин правопорушення та притягнення до відповідальності винних осіб.

Заходи із викриття протиправної діяльності проводились Головним управлінням внутрішньої безпеки СБУ у взаємодії із співробітниками Головного управління Державної фіскальної служби в Чернігівській області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури.

Пресслужба СБ України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Чернігів і Амстердам стали партнерами в європейському проєкті кліматичної нейтральності 11:42

Місто Чернігів отримало європейського партнера — місто Амстердам — у межах міжнародного проєкту SUN4Ukraine (Sustainable Urban Net Zero Network for Ukraine).

 Медицина без бар’єрів: у Бобровицькій громаді працює мобільна клініка

Медицина без бар’єрів: у Бобровицькій громаді працює мобільна клініка 11:39

Доступність медичних послуг – один із пріоритетів Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні, ініційованої першою леді Оленою Зеленською. Над цим на Бобровиччині працюють як лікарі, так і керівництво громади разом з депутатським корпусом.

У Чернігові відкрилася фотовиставка «Обличчя стійкості» 11:22

23 жовтня у Чернігові відкрилася фотовиставка «Обличчя стійкості», присвячена незламності українських жінок у період війни, та організована Коаліцією «Чернігівщина 1325».

У січні-вересні 2025 року на Чернігівщині сплачено 30,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 11:07

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-вересні 2025 року сплачено 19,4 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 25,4 відс. (на 3,9 млрд грн) перевищує факт надходжень відповідного періоду 2024 року.

До Всесвітнього тижня ядерної науки: у 100 школах проведуть XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки»

До Всесвітнього тижня ядерної науки: у 100 школах проведуть XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки» 10:12

Вперше в Україні до Nuclear Science Week — Всесвітнього тижня ядерної науки — музейники, науковці та освітяни запускають одразу у 100 школах XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини